Pinokyo’dan masallar!

Muhabir 2018-10-17 14:48:52 620

Pinokyo’dan masallar!

Edremit’in 4,5 yıldır yan gelip yatan Belediye Başkanı yeniden 5 yıl daha yatmak(!) için CHP’den aday adayı oldu!

Geçtiğimiz yıllarda bir radyo programında “bir daha aday olmayacağım” diye açıklama yapan, ancak yan gelip yatmayı çok sevdiği için CHP’den yeniden 5 yıl isteyen Başkan Saka ve yandaşları adaylık açıklamasından Pinokyo’dan masallar dinlediler!

Saka, Vatandaşın gözünün içine baka baka “doğruyu söylemiyor”

Edremit’in çakma efesi olarak ünlenen Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit CHP ilçe binası önünde gerçekleri yine söyleyemedi! Konuşmasının en önemli bölümünü ise “Ama her şeyin ötesinde bir şeye dikkat ettik. Satmadık sattırmadık!” diyerek gerçekleri Halktan gizledi. Ses Haber ekibi de Saka'nın internet sayfasın halen yer alan satış ilanını sizler için yayınlıyor? Şimdi kamuoyu kimin vatandaşı kandırdığınıi kimin masl anlattığını daha iyi anlasın.

Sayın Saka’nın Belediye internet sitesinde yayınlanan 12.06.2018 Salı günü saat 10’da satışa çıkan http://www.edremit.bel.tr/…/31/tasinmaz-mal-satis-ihale-il…/

link adresinde halen bulunan yerlerden haberi mi yok?, bunları açıklamak işine mi gelmiyor?

İhale ilanında neler var?

Edremit’in muhtelif yerlerinde satılık arsa, işyeri ve dubleksler. Edremit Belediyesinin bazı malları ihtiyaçtan satılıktır. Edremit halkına ait olan mallar basiretsiz yönetim tarafından satılığa çıkartılmıştır. İlgilenenlerin resmî gazetede yayınlanan ilan da belirtilen ihale günlerini takip etmeleri istendi. 4,5 yıl yan gelip yatan başkan Saka, giderayak Edremit halkının mallarını satmaya başladı.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ