Zekai Başkan Misafirlerini ağırladı

Muhabir 2018-12-01 10:05:14 402

Zekai Başkan Misafirlerini ağırladı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu 4 günlük programını yarıda keserek Balıkesir’e geldi ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz ile beraberindekileri ağırladı.

4 günlük bir program nedeniyle İstanbul’da bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir’in muhteşem bir karşılama ile bağrına bastığı AK Partinin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz’ın Büyükşehir’de ilgiyle karşıladı. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarete Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, Milletvekilleri Yavuz Subaşı, Adil Çelik, Belgin Uygur, Mustafa Canbey, Mutlu Aydemir ve İlçe Belediye Başkanları katıldı. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “ Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu’na misafirperverliği ve destekleri için teşekkür ediyorum.” Dedi. Büyükşehir Belediyesi ziyaretine AK Partili ilçe Belediye Başkanları da katıldı.

İl Başkanlığında AK Gençlik ile buluştular

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Ak Gençler de ziyaret edildi. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Coşkulu buluşmamızın ardından Balıkesir Milletvekillerimiz Yavuz Subaşı, Adil Çelik, Belgin Uygur, Mustafa Canbey ve Mutlu Aydemir ile birlikte İl Başkanlığımızı ziyaret ettik. İl Başkanımız Hasan Demiraslan'a ve Teşkilatımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Balıkesir’imiz için hep birlikte, daha büyük bir gayretle çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi. Daha sonra Ak Gençler ile bir araya gelen Yılmaz, “ AK Gençlerimizle birlikteyiz! İl Başkanımız Hasan Demiraslan ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu ile birlikte İl Gençlik Kollarımızın Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldık. Gençlik Kolları Başkanımız M. Zahid Bayram’a ve tüm Gençlik Kolları mensuplarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.”dedi.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ