Yorumlara bile tahammül edemiyor

Muhabir 2018-12-04 10:39:24 363

Yorumlara bile tahammül edemiyor

Belediye Başkanı, Yorum yapan vatandaşı tehdit etti

Yapılan bütün yorumları Belediye sayfalarında sildirdi.

Yandaş ödül başına dert oldu!

Yandaş İnceoğlu’nun sözde çevre ödülü Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın başına dert oldu. Ödül haberini Belediyenin sosyal medya hesaplarından siyasi çıkar için yayınlatan başkan Saka’ya tepki yağdı! “Güre’de 30 yıldır iş yapmadığı halde, alt yapısının bulunmadığını ve Güre’yi pisliğin götürdüğünü” ödül haberinin altına yorum olarak yazan vatandaşları telefon açarak tehdit etmeye başladı. Vatandaşlar gelen tepki yorumları, Başkanın talimatı ile silindi.

Belediye Başkanımısın Efe mi?

Siyasi ömrünü tamamlamaya az bir süresi kalan Edremit’in yan gelip yatan Başkanı Kamil Saka, Güre’de ikamet eden Ufuk Kıvırcık adlı vatandaşın yaptığı yorumu beğenmeyerek telefon açtı! Ağza alınmayacak hakaretler ettiği ileri sürüldü. Bu gelişmeler üzerine Başkan Saka hakkında “tehdit ve hakaretten” suç duyurusunda bulunuldu. Hakarete uğrayan vatandaş Belediye’ye giderek Başkan Saka ile yüz yüze görüşeceğini söyledi.

Saka kontrolden çıktı

Belediye Başkanlığına yeniden aday olmak adına her yolu mubah gören ve etrafında 3-5 tane siyasi yandaşları ile adeta çırpınan Başkan Saka, Belediye’de ettiği küfürler, hakaretler ve tehditler ile biliniyor. Ağzı bozuk olan Başkan Saka’nın kendisine aynı şekilde cevap verenlere “gıkı” çıkmazken, masum vatandaşları hakaretleri ile ezmeye çalışması Saka’yı bitme noktasına getirdi.

Ödüller yandaş İnceoğlu’ndan

Belediye Başkanı olmadığı halde, kendi kurdukları birlikte başkanlık yapan Cahit İnceoğlu, Başkan Saka’ya siyasi diyet ödüyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın Tanıdığı Belediye Başkanlarını üye yaparak siyasi ödül olarak da başına eski Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu’nu oturttuğu “Ege ve Marmara Belediyeler Birliği” tarafından hafta sonu verilen ödülün altına yapılan yorumlar başkanı çileden çıkarttı. Eleştirilere tahammül bile edemeyen Başkan Saka, yorum yazanları arayıp tehdit etmeye başladı.

İmza veren Yandaşlar Edremit’in kaderiyle oynuyor!

İnceoğlu’nun iş yapıyor gözükmek ve bir daha Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın aday olarak gösterilmesi için çırpındığı, başındaki bulunduğu kurum başkanlığını “yandaş” olarak imza vererek kullandığı bilinirken, siyasi hayatının sonlarında hata üstüne hata yapmaya başlamasıyla biliniyor.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ