Edremit için karar verildi.

Muhabir 2018-12-06 15:40:32 843

Edremit için karar verildi.

İlçe örgütünden sonra il örgütü de kararını verdi. Edremit CHP’nin adayı olarak Hasan Arslan ismi Ankara’ya bildirilecek.

Edremit CHP’nin Belediye Başkan adayı olarak Hasan Arslan ismi Edremit’ten sonra Balıkesir’de de onay aldı. CHP İl Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda Edremit Belediye Başkanlığı için Hasan Arslan’ın aday olarak gösterilmesi için CHP Genel Merkezine bildirme kararı aldı. Balıkesir CHP İl Başkanlığında yapılan toplantıda Belediye Başkan adaylıkları masadaydı. Günlerdir beklenen ve açıklanması uzun süren karar nihayet çıktı. Zeytinli eski Belediye Başkanı ve CHP tabanının sıcak baktığı Başkan adayı olarak Hasan Arslan’ın Edremit’in yeni Belediye Başkan adayı olarak gösterilmesi için oy birliğiyle karar çıktı. Edremit’te halen Belediye Başkanlığı yapan Kamil Saka hakkında yapılan anketlerin olumsuz çıkması, yüz yüze yapılan görüşmelerde halktan yoğun şikâyet geldiği ve kamuoyunda mevcut başkana yoğun bir tepki olduğu, CHP tabanını partiye küstürdüğü noktasında yapılan araştırmaların olumsuz sonuçlandığı gerekçesiyle yeniden aday gösterilmeme kararı alındı. Alınan karar Edremit’te sevinçle karşılandı.

Ne dediysek o…

Ses Haber ekibi, aylar öncesinden “YOLCUDUR ABBAS BAĞLASAN DURMAZ!” sloganı ile Kamil Saka döneminin bittiğini ve aday gösterilmeyeceğini duyurmuştu! Malumun ilanı olarak alınan karar sonrası Edremit’te CHP’yi yandaşlarıyla birlikte canından bezdiren Faşist ve zalimce uygulamalar yapan Başkan Saka’nın siyasi hayatı sonrası eşiyle dostuyla mutlu bir hayat sürmesini diliyoruz!

 

Yorumlar

Ekleyen : sahin Tarih: 2018-12-07 19:19:36

Sayın sakanın seçildiği seçimde ben denizde bir çok emekli vatandaşlar gibi isdanbuldaydım seçim dolaysı ile eşim ve bir kaç komşularımla geldik oylarımızı kullandık lakin bin pişman olduk sayın başkan halkdan kopuk partisinide gözden düşürerek çok zarar vrmişdir altınkumda oturuyoruz deniz kenarında güzel parkımızı çol etdi emekliler olarak çok üzgünüz hizmet sıfır halkın yüzüne bakmıyor 40 yıldır oyumu verdiğim partime küsdürdü inşallah buseçimde chp aynı hatayı yapmaz

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ