48 SAAT İÇİNDE NE DEĞİŞTİ?

Muhabir 2018-12-13 14:40:57 1056

48 SAAT İÇİNDE NE DEĞİŞTİ?

Balıkesir’de siyasetin çarkları hızlı dönüyor! İYİ Partinin Balıkesir Belediye Başkan adayı İsmail Ok, 2 gün önce CHP’nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Akın’a “Sokağa çıkamayacak hale gelirsin” diyerek basın toplantısı düzenlerken, Bugün ise yayınladığı basın bildirisinde , “İSMAİL OK’TAN AKIN’A TEŞEKKÜR!” etti.

Son 48 saat içinde Balıkesir’de siyasetin dönüşüne gazetecilerin bile hızı yetmedi.

İşte 48 saat içinde ki İsmail Ok açıklamaları

DÜN….. 11.12.2018

 

Ok’tan CHP adayı Akın’a: Sokağa çıkamayacak hale gelirsin

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı İsmail Ok, kendisinin aday olmasıyla ilgili ‘CHP’ye hainlik ettiler’ manşetlerini attırdığını iddia ettiği CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Akın’ı CHP ve İYİ Parti tabanından özür dilemeye çağırdı. Ok, “Bu karalama kampanyalarını artık şu manşetle, Sayın Ahmet Akın ve ekibinin organize ettiğini bütün Balıkesir kamuoyu gördü. Bizler hala bütün bunlara rağmen sükunetimizi koruyoruz, bundan sonra da koruyacağız. Ama ev ev, kapı kapı dolaşıp bunların Sayın Akın tarafından organize edildiğini anlatacağız. Sokağa çıkamayacak hale gelirsin” dedi.

BUGÜN 13.12.2018

İSMAİL OK’TAN AKIN’A TEŞEKKÜR!

İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı İsmail Ok, sosyal medya hesabından basına ve kamuoyuna yazılı açıklama yaparken, ” İki partinin ortak mutabakatı ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak ilan edildim. Allahın izniyle 31 Mart akşamı her iki parti adına gireceğim bu yarışta , Kuva-yi Milliye Şehri Balıkesir halkının desteğiyle Belediye Başkanı seçileceğime olan inancım tamdır. Allah başımızı öne eğdirmesin” dedi. Ok, “Her iki partinin uzlaşmasında büyük fedakarlık yapan milletvekilimiz” dediği CHP’li Ahmet Akın’a da teşekkür etti.

Yorumlar

Ekleyen : BEYGİL Tarih: 2018-12-14 10:51:29

Nedense hep fedakarlık yapma Ahmet AKIN'a düşüyor.

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ