Sen sefa sürerken Edremit perişan oldu!

Muhabir 2018-12-23 15:17:23 657

Sen sefa sürerken Edremit perişan oldu!

Edremit’in Yan gelip yatan Belediye Başkanı Kamil Saka’nın Dünyanın en pahalı yemeği olarak bilinen “ISTAKOZ” yerken, rakı içerken gününü gün edip sefa sürerken Edremit’te soğuktan ölümle burun buruna gelen çocuklar ortaya çıktı!

Tanesi 378 liradan Istakoz yiyor!

Rakı masalarında dünyanın en pahalı yemeğini yerken, Istakoz ayıklarken fotoğrafları bulunan Edremit’in Aslan Sosyal Demokrat Belediye Başkanı Kamil Saka’nın sosyal Belediyeciliği sınıfta kaldı. CHP Genel merkezine şirinlik olsun diye Asgari ücreti 2500 TL yaptım diyerek poz veren Başkan Saka’nın, işçi haklarını vermediği de ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Edremit’te çöplükte yaşayan çocukların çıplak ayaklarıyla yaşadıkları dram ortaya çıktı. Hasta halleriyle yaşam savaşı veren çocukların yürek sızlatan durumlarını SES Haber ekibi gündeme taşıdı. Aylardır çöplükte, hayvanların bile yaşamayacağı alanda soğukla mücadele ederek naylon barakalarda yaşam savaşı veren çocukları görmeden gelen Edremit Belediye Başkanının tanesi 378 lira olan Istakoz yerken, acaba bu insanlık dramında hiç mi yüreği sızlamadı?

Istakoz’u bırak Edremit’e bak…

Lüks yaşamı ile kendisini Sosyal Demokrat ilan eden Başkan Saka’nın, Edremit gerçeklerinden çok uzak bir yaşamı olduğu ve VİP, lüks yaşamı ile biliniyor. Her türlü alemi seven Başkan Saka’nın Edremit’te yokluk çeken, sağlık sorunları yaşayan, çıplak ayaklarıyla çöplükte yaşayan gariban vatandaşları ne zaman insan yerine koyarak ilgileneceği merak ediliyor.

Yorumlar

Ekleyen : Ertan güre Tarih: 2018-12-27 12:23:44

Edremit halki ve cevresi bu hala Kamil sakayi baskan olarak secerse yaziklar olsun bu adam körfezle dalga geciyor bunun geldigi yere bir bakarmisiniz ,,Güre ,,perisan halde yirmi bes senede belde baskanligi yaptin bu güre böylemi olmasi lazim

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ