YEDİĞİNİZ, İÇTİĞİNİZ SİZİN OLSUN PARASINI ÖDEYİN!

Muhabir 2018-12-25 21:26:10 319

YEDİĞİNİZ, İÇTİĞİNİZ SİZİN OLSUN PARASINI ÖDEYİN!

Edremit Belediyesinin hak yemez Belediye Başkanı Kamil Saka, işçilerin maaşlarını 2500 TL yapacağım diyerek düzenlediği piknik yerinin parasını ödemedi!

Edremit Belediyesinin işçilerine yerel seçim öncesi “adaylığım gelsin diye” jest yapan Başkan Saka, Hafta sonu Havran’ın Hanlar bölgesinde bulunan Talim alanında şölen gibi piknik düzenledi. Belediye işçilerinin gönlünü alan Başkan Saka’ya “efsane başkanımıza teşekkürler” pastası bile kestiler! Pastaların kesildiği, mangalların yakıldığı özel piknik sonrası özel işletmede olan Talim alanının kullanım bedelini (masa parası) ödemeyen Başkan Saka, Belediyeye gel sonra hallederiz” dedi.

Özel işletmede işçi olarak çalışan firma yetkilisi Edremit Belediyesinden parasını isteyince, Belediyeden kovuldu! Emekçinin hakkını vermek için düzenlenen eğlenceli piknik, emeğin hakkını vermeyen bir tutum ile “çöpünüzü biz alıyoruz. Bizden para almayın teklifine” döndü. Havran Belediyesi sınırında olan Piknik alanının kullanım bedelini ödemeyen Başkan Saka hakkında kullanım bedeli olan 1000 TL’nin ödenmemesi halinde yasal işlem başlatılacağı belirtildi.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ