SOĞUK GÜNE SICAK ÇORBA

Muhabir 2019-01-08 15:10:35 282

SOĞUK GÜNE SICAK ÇORBA

Balıkesir'de polis ekipleri ile karayolları görevlileri sürücülere ve yolculara sıcak çorba dağıttı.

Kış şartlarının artık tamamen kendini hissettirdiği şu günlerde kontrollerini yoğunlaştıran Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü ve Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü görevlileri Balıkesir-Akhisar karayolunda araçları durdurup sürücülere ve yolculara sıcak çorba ikramında bulunarak, hayırlı yolculuklar diledi.

Vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulunduklarını kaydeden Karayolları 141. Şube Şefi Sadettin Demiraslan, "Çalışmalarımız hassasiyetle devam edecek." dedi.

KIŞ UYGULAMALARINA AĞIRLIK VERİYORUZ

Gece sıcaklıklar düşük olduğu için don ve buzlanmaya karşı vatandaşların tedbirli olmalarını isteyen İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ise, "Emniyet Müdürlüğü olarak trafik kontrolleri kapsamında kırmızı ışık, hız, radar ve alkol gibi denetimleri zaten yıl boyunca çok sık yapıyoruz. Kış döneminin başladığı, yağışların başladığı ve soğukların arttığı, görüş mesafesinin düştüğü bu günlerde kış uygulamalarına ağırlık veriyoruz. Ağırlık verdiğimiz konularda şoförlerin dikkatli olmaları ve araçların donanımını nizami olarak yerine getirmelerini istiyoruz. Kış dönemlerinde kazaların azalmasına yönelik bir çalışma yapıyoruz. Sürücülere hayırlı yolculuklar dileyerek, çorba ikram ediyoruz." dedi.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ