Yıldızını yesinler!

Muhabir 2019-02-05 09:12:12 713

Yıldızını yesinler!

Avrupa, 12 yıldızlı kent görsün….

Vatandaşı aptal yerine koymaya utanmadıkları gibi kendilerini de kandırıyorlar..

Edremit’i 12 Yıldızlı şehir yapmakla övünen Edremit’in devrik Belediye Başkanı Kamil Saka’nın siyasi hırstan gözü görmez olmuş! Akçay ve Altınkum’da köstebek yuvasına dönen yolları görmeyen Avrupa Konseyi’nin en prestijli ödüllerinden biri olan “12 Yıldız Şehri” Avrupa Kenti haline getirdiklerini açıklayan Başkan Saka, giderayak rüya görmeye başladı!

Edremit’te siyasi ömrü bitmek üzere olan Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP tarafından kapı önüne konurken, kendi adına ait Facebook sayfasından yayınladığı bir yazıda Edremit’e ne kadar uzak olduğunu ve sorunların bile farkında olmadığını gösterdi. Edremit’in her yerinde köstebek yuvası gibi delik deşik olan yollarda her gün araç sürücülerinin kulaklarını çınlattığı Saka, Edremit gerçeğini görmezden gelerek, adeta dalga geçer gibi “ BİRLİKTE DÜŞÜNDÜK, BİRLİKTE YÖNETTİK VE BÖYLECE 12 YILDIZLI AVRUPA KENTİ HALİNE GELMEYİ BAŞARDIK” diye mesaj yayınladı.

Başkan Saka, Hayal dünyasında mı yaşıyor?

Edremit “12 Yıldız Avrupa Şehri” Oluyor, Avrupa’nın Yerel Yönetimlerde En Prestijli Ödülü, Güney Marmara’da İlk Olacak, Edremit’i Avrupa’ya Taşıyacağız” diyen Edremit Belediyesi, Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi tarafından verilen “12 Yıldız Şehri” ödülüne 2017 yılında aday oldu. Başkan Saka, “Avrupa Konseyi’nin en prestijli ödüllerinden olan “12 Yıldız Şehri” payesini, 47 ülkeden, yerel ve bölgesel yönetimlerin katılımıyla, Güney Marmara’dan kazanan ilk yerel yönetim olma hedefini” açıklamıştı. Başkan Saka, bugün yayınladığı ve adeta veda niteliği taşıyan mesajında Edremit’i tanımadığını, Edremit gerçeklerini siyasi oyunlar oynamaktan göremediğini ispatlamış oldu. Edremit’in mahallelerinde cadde ve sokaklar geçilemez ve su gölü haline dönüşürken, “EDREMİT’İ 12 YILDIZLI AVRUPA KENTİ HALİNE GELMEYİ BAŞARDIK” diyerek açıklama yaptı.

 

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ