Belediye’nin malı arpalık olmuş!

Muhabir 2019-02-05 10:51:55 1299

Belediye’nin malı arpalık olmuş!

Güre ADD’ye tahsis edilen Belediye’ye ait çay bahçesinde her gün yeni bir olay patlat veriyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın birçok yeri peşkeş çektiği gibi, Güre’de Kamu malını yandaşlarına peşkeş çektirmiş!

Belediye Başkanlığının son günlerinde Bazı Kamu mallarının yandaşlarına geçmesi ve uzun süreli işletmeye verilmesi için özel çalışmalar içine giren Başkan Saka’nın attığı her adımın, aldığı her kararın incelenmesi isteniyor. Kamu yararına çalışan dernek olarak tescilli olan Atatürkçü Düşünce Derneği Güre Şubesinin hesapları inceleme altına alınması gerektiği hatırlatıldı. Başkan Saka’nın arka bahçesi olan Güre ADD ve çay bahçesinin ihale adı altında yandaşlara verildiği, daha yüksek kira teklif edenlere verilmediği iddialarına Edremit Kaymakamlığının inceleme başlatması istendi.

ADD Genel merkezi duruma derhal el koymalı

Güre ADD Kamil Saka’nın arka bahçesi olurken, ADD Genel merkezi, ismine yakışmayan rant hesaplarının döndüğü Güre ADD’nin hesaplarına el koyması, yönetimi derhal görevden alması ve dosyaları Cumhuriyet Savcılığına göndermesi isteniyor. Atatürk ismini istismar eden ve Kamu mallarını kişisel siyasi çıkar için peşkeş çeken idareciler ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın hesap vermesi isteniyor.

 

Yorumlar

Ekleyen : Erman ..edro Tarih: 2019-02-10 22:32:11

Bu edremit cokuru körfez bu ..Kamil saka yandasi Kara fatma.dan ..kurtulamayacakmi bu insanlarin yedigi ictigi haram insallah Allah kolay ölüm vermesin bu insanlara

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ