KAPISINDAN BİLE GİREMEDİ!

Muhabir 2019-03-12 19:08:26 810

KAPISINDAN BİLE GİREMEDİ!

AYLARCA HAKARET ETTİĞİ ALEVİLERDEN OY İSTEDİ!

Saka'ta tepki, “32 Yıldır Belediye Başkanı olduğunuz CHP’yi %01 Oy oranı olan bir partiye Meclis Üyeleri sıralayıp, Bağımsız Aday olarak Böldünüz ve Sattınız” diyerek derneği terk etmesi istendi.

Günlerce Alevi vatandaşlarımıza hakaret eden küçük düşürüşü söylemlerde bulunan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka Altınoluk Alevi Kültür Derneğine giremedi!

Başkan Saka’nın dernek üyelerini tahrik ederek provokasyon yapma ihtimaline karşı, dernek yönetimi tedbir aldı.

CHP tarafından kapı önüne konan 5 yıl yan gelip yatan ve utanmadan bir daha aday olan koltuk sevdalısı Kamil Saka aylardır hakaret ettiği Alevi vatandaşlarımızdan oy istemek için kapılarını çalması tepkiyle karşılandı. Dernek girişinde bulunan bazı gençler Başkan Saka’ya tepki gösterdi. Gerginlik yaşanmaması için dernek binasını terk etmesi istenen Saka, az kalsın çevrede bulunan vatandaşlardan dayak yiyeceği ileri sürüldü. Her geçen gün mum gibi eriyen, para ile oluşturduğu yandaş sosyal medya ekibi ile sürekli algı oluşturmaya, fırsatlardan istifa etmeye çalışan Saka tarihi başkanlık makamında son günleri geçiriyor. Bağımsız aday olarak seçimlere giren Saka, meclis listesine girecek adam bile bulamazken, her geçen gün etrafındaki dostları bile uzay modülü gibi tek tek terk ediyor.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ