ÇAYIRHİSAR YENİDEN DOĞDU

Muhabir 2017-08-06 11:22:20 511

ÇAYIRHİSAR YENİDEN DOĞDU

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu beraberinde Başkan Yardımcıları Fikrettin Kocaman ve Hasan Avcı ile Çayırhisar Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Kafaoğlu Çayırhisar Mahallesi Muhtarı Aydın Terzioğlu ve mahalle sakinleri ile birlikte görüştü. Kafaoğlu halkın memnuniyetinden duyduğu mutluluğu ifade etti. Fen İşleri Müdürlüğü’nün farklı mahallelerde çalışma yaptığını söyleyen Kafaoğlu Çayırhisar Mahallesi’nin kırsal mahalle olmaktan çıktığını, mahalle girişinde bulunan 1,5 kilometrelik yolun yeniden yapılarak sıcak asfalt atıldığını kaydetti. Kafaoğlu mahalle meydanının yeniden düzenlenerek, parke taşı olacağını vurgulayarak “Bu güzergah çok kullanıyordu. Mahallenin yolunu bitiriyoruz. Şehir merkezinde de çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizde 20 ana cadde büyükşehrin sorumluluğunda o bölgeleri onlar yapacak, bizim sorumlu olduğumuz cadde ve sokakların güzelleşmesini de biz gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda prestij caddesinde çalışmalar da devam ediyor, 1 ay içerisinde tamamlanacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Çayırhisar Mahallesi Muhtarı Aydın Terzioğlu “ Çok mutluyuz, sevinçliyiz. Plevne’yi İzmir yoluna, çevre yoluna bağlayan yollarımız yapılıyor. Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu başta olmak üzere tüm belediye personeline teşekkür ediyorum. Yol demek medeniyet demektir” dedi.

Fen İşleri Müdürü Kadir Uzun da “Çayırhisar Mahallesi kırsal mahalleden çıkıp şehirdeki mahalle konumunda. Mahalle içerisine sıcak asfalt ve kaldırım yapıyoruz. Mahalle içerisinde bulunan meydana da kilitli parke taşı döşeyeceğiz.  Ayrıca prestij caddesinde de çalışmalarımız devam ediyor. Kasaplar Mahallesi, Hacıilbey Mahallesi ile Altıeylül Mahallesi arasında devam eden parke taşı çalışması sürüyor.  Aynı anda ekiplerimiz Bereketli, Selimiye, Dallımandıra, Yakupköy ve Karamanköy Mahallerinde parke taşı döşeyerek, mahallelerimizi güzelleştiriyorlar” diye konuştu.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ