soru

Muhabir 2017-08-10 21:38:45 712

SORU: 1

EDREMİT BELEDİYESİ ÇALIŞANLARI(!) ESKİ EDREMİT CHP İLÇE BAŞKANI ENVER ENLİGÜN'ÜN EŞİ ZEYNEP GÖKTEN ENLİGÜN VE BELEDİYE ÇALIŞANI (!) PINAR GÜRKAN İLE BAŞKANIN KORUMASI KEMAL ÖKDEM, "EDREMİT TERMAL TURİZM ALT YAPI HİZMET BİRLİĞİNE" İŞÇİ KADROSUNDAN İŞE ALINMAK İÇİN HALK EĞİTİM KURSLARINA KATILIP " ÇİÇEKLERDEN FAYDALANAN BAHARAT BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ" BELGESİ ALDILAR MI?

SORU-2

Edremit Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Tamer Acar, Edremit Halk Eğitim Müdürlüğünü arayıp, “ÇİÇEKLERDEN FAYDALANAN BAHARAT BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ" belgesi almak için kurs açılması talebinde bulundu mu?
Halk Eğitim Merkezlerinde kurs açmak için en az 12 kişinin katılımı sağlanması gerekmektedir. Bu 12 kişi nasıl sağlandı?
Kursa katılan ve aşağıda isimleri bulunanlardan “EDREMİT TERMAL TURİZM ALT YAPI HİZMET BİRLİĞİNE" işçi kadrosuna girebilmek için kaç tanesi 09.08.2017 tarihinde son başvuru tarihine kadar başvuruda bulundu?
Bu kursa katılan 12 kişiden kaç tanesi işe girmek için başvuru yapmadı(!) ?

HALK EĞİTİMDE KURSA KATILANLAR
1- Elisa Favcini Becer
2- Elvan Akıncı
3- Faruk Utku Yılmaz
4- Hilal Tunca
5- İbrahim Murat Yetim
6- İlhan Konak
7- Kemal Ökdem
8- Pınar Gürkan
9- Semih Dedeoğlu
10- Tamer Acar
11- Zeynep İlhan
12- Zeynep Gökden Enligün

SORU -3

Edremit Belediyesine Eski Başkan Tuncay Kılıç döneminde CHP’li olduğunu aşikar dile getirmesine rağmen işe giren ve çeşitli birimlerde çalışan Pınar Gürkan kim?

Belediye şirket kadrosundan işe başlamasından sonra başkan sekreterliği dahil çeşitli kademelerde görev alan sosyal faaliyetleri nedeniyle Belediye folklor ekibine giren. Buradaki folklorik başarısı nedeniyle Yunanistan’ın Midilli adasındaki Fuar gösterisine “Edremit Belediye Folklor ekibi” olarak katılan ve buradaki gösterisi nedeniyle yakından tanınan…

Edremit Belediyesinin “kadro” vermediği, geçici olarak şirketler üzerinden görev yapan Halk masası ve işkur gibi görevleri bulunan Pınar Gürkan neden Belediyenin “gözde” elemanı oldu (mu) ?
Her Başkan döneminde el üstünde tutulan ve yüzlerce personel içinden dikkat çekmeyi başaran ve Belediye Başkanları ile çok sık fotoğraf karelerine giren, üstün başarısı nedeniyle(!) son olarak kadrolu işçi yapılmak için uğruna fedakarlıklar yapılan, Edremit’te işsiz o kadar insan varken, Kadro vermek adına HÜLLE yollar ile “uzmanlık belgesi” aldırılan, CHP’de emek veren, alın teri döken birçok partili işsiz gezerken veya kadro beklerken, Belediyenin “Norm Kadro fazlamız” var diyerek “olmaz” dediği bir ortamda bu bayan hangi yeteneği ve kimin(!) desteği ile ödüllendirilmek istendi?
Kamuoyu bu konuda açıklama bekliyor…

ELİNİZİ VİJDANINIZA KOYARAK AÇIKLAYIN….

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ