ÇOCUK PARKINDA VAHŞET

Muhabir 2017-12-26 21:29:27 780

Yapanın elleri kırılsın. Boyu. posu devrilsin inşallah..

ÇOCUK PARKINDA VAHŞET

AVLU'nun yanındaki parkta kan donduran görüntü.. Yanmış köpek cesedi bulundu..

Avlu Balıkesir'in Atatürk Mahallesi tarafında yer alan bir parkta yanmış köpek cesedi bulundu. Bölgede benzer faaliyetlerin olmaya başladığını ve durumdan endişe duyduklarını belirten mahalle sakinleri parka acilen güvenlik kamerası takılmasını istediler.

MADDE BAĞIMLILARININ İŞİ Mİ?

Atatürk Mahallesi Laleli Sokak'ta yer alan çocuk parkına çocuklarına eğlendirmek isteyen mahalle sakinleri kan donduran bir görüntüyle karşılaştılar. Çimenlerin üzerinde siyah bir cisim gördüklerini ve yanına yaklaştıklarında bunun yanmış bir köpek cesedi olduğunu fark ettiklerini belirten mahalle sakinleri bölgede son zamanlarda uyuşturucu kullanan insanların kol gezdiğini ve uyuşturucu kullanan kişilerin köpeğe bu vahşeti yaşatmış olabileceklerini söylediler.

Olayın ardından Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne parka güvenlik kamerası takılması için başvuruda bulunduklarını ancak sonuç alınamadığını belirten mahalle sakinleri; “Mahalle bazı kişiler gece parkta uyuşturucu kullanıyorlar. Son olayda ise yanmış bir köpek cesedine rastladık. Çocuklarımızı parka çıkarmaya korkuyoruz. Yetkililerden önlem almalarını ve parka güvenlik kameraları taktırmalarını bekliyoruz” dediler.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ