Zirvede bırakıyor!

Muhabir 2018-03-06 20:10:19 627

Zirvede bırakıyor!

Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler, çağ atlattığı BTO’da başkanlığa veda ediyor. Sürpriz bir karar veren Başkan Ermişler, “Aday olmayacağını” açıkladı.

Balıkesir Ticaret Odasında değişimin öncüsü olan ve 5 yılda kimsenin yapamadığını yaparak üyelerinin yüzünü güldüren Başkan Ermişler siyasi dedikoduları bir kenara bırakarak “kişisel karar” vererek oda başkanlığını bırakıp işlerinin başına geçeceğini açıklamasına rağmen, Ermişler’in aday olmasını isteyenlerin sayısal çokluğu dikkat çekiyor.

Yenilginin rövanşını alacaklar var!

BTO’da siyasi oyunlar ve entrikaların hesaplarını yapanlar BTO Başkanı Fahri Ermişler’in “aday olmayacağını” açıklamasından sonra elleri rahatladı. Ermişler’i yıkma planları yapanlar 02 Nisan 2018’de komite seçimleri için zaman kaybetmeden hazırlıklara başladılar. Yaklaşan Yerel ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde AK Parti için öncü seçim anlamına gelen BTO seçimlerinde siyasi iktidarın perde arkasından kimi aday olarak destekleyeceği merak ediliyor! BTO’da başkanlık için adı geçen Bagiad Başkanı Rahmi Kula’nın babası Faruk Kula’nın isteği üzerine çalışmalara başladığı öğrenildi.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ