EDREMİT’İ ALACAĞIZ

Muhabir 2018-04-06 09:11:11 1027

EDREMİT’İ ALACAĞIZ

Edremit Belediyesini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, bir gün sonra Edremit Belediyesini alacağız diyerek açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir ziyaretinde Edremit ve Erdek’i istiyorum sizden diyerek konuşmasından sonra ilk hamle Başkan Kafaoğlu’ndan geldi.

Havran ve Edremit Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantılarına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, “Edremit’i alana kadar gelmeye devam edeceğim. Bunun için Havranlılar’ın da çalışması gerekiyor. Çalmadık kapı bırakmadan, bıkmadan usanmadan çalışmamız gerekiyor” dedi.

AK Parti Edremit Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısına katılan ve burada da konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, “Ben de Edremit’i alıncaya kadar gelmeye devam edeceğim. Bandırma’yı da 2004’te almıştık, kaybettiğimiz kalelerden birisidir. Buraya büyük önem veriyoruz. Edremit’i de alıncaya kadar geleceğiz” şeklinde konuştu.

Kafaoğlu, konuşmasında şunları söyledi: “Bizim en büyük düşmanımız kendimiziz. Kendi kendimizle yarışıyoruz, bunun önüne geçtiğimiz zaman aşamayacağımız engeller yok. Türkiye ortalamasının üzerinde oy almayı hedefliyoruz. Türkiye ortalamasındaki hedef yüzde 50+1. Artık yüzde 49’lar yetmiyor Yerel yönetimlerde yapılan değişiklik de bundan dolayı yüzde 50+1’i almak için. Tabiri caizse teknik direktör bu maçı almak istiyor ve sahadaki futbolcuları değiştiriyor. İşte bu maçı almak için sahaya sürdüğü futbolculardan birisi de benim. Onun için bu maçı alacağız. Bu davaya nefeslerimizi şaha kaldırarak, sen ben kavgası yaparak zarar veremeyiz. 2009’da sen ben kavgası yapıldı, 170 oyla seçimi kaybettik. Ben doğruları ve gerçekleri söylerim. Doğrular ve gerçekler her zaman hükmünü icra eder. Artık bunları bir kenara atmamız lazım. Partinin kuruluşundan bugüne kadar çalışan herkes hedefe kilitlenmeli, adaya değil. Kazanmaya kilitlenmeli, aday kim olursa olsun kazanacağız” dedi.

Yorumlar

Ekleyen : Ertan üstün Tarih: 2018-04-22 14:07:40

Insallah alirsiniz da edremitte körfez halki su.. kamil saka,dan kurtulur edremit de hizmet görür

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ