CHP İlçe Başkanına gözdağı mı?

Muhabir 2017-06-16 10:57:46 1742

CHP İlçe Başkanına gözdağı mı?

Silahlar kimin için patladı???

Burhaniye CHP ilçe Başkanı Tarık Erdil’in evinin önünde silahlar patladı! Dün gece 01.00 sıralarında yaşanan olay çevrede panik yarattı.  Burhaniye İskele Mahallesi Kabaağaç Caddesi Öykü sitesi önünde gecenin geç saatlerinde silahlar patladı! Beyaz bir araç içerisinden 3 el ateş edildi. Olayın meydana geldiği saatler CHP ilçe Başkanı Tarık Erdil evinin balkonunda oturuyordu.

Polis, silah atanları bulmalı!

Burhaniye’de kamu düzenini bozmak ve vatandaşın can , mal güvenliğini tehdit boyutunda değerlendirilen olayın acilen aydınlatılması istendi. Mobesa kayıtlarından silah sıkarak vatandaşa panik ve korku yaratanların ne amacı olduğu bilinmiyor. CHP İlçe Başkanına yönelik baskı ve Tehdit algısı yaratan olay hakkında inceleme başlatılması bekleniyor.  

CHP İLÇE BAŞKANI “TEHDİT ALTINDAYIM”

Hakimiyet Gazeyesinin Yayın yoluyla oluşturduğu Baskı ve Tehditler sonrasında yaşanan silah atma olayı bardağı taşırdı. Burhaniye’de Vatandaşın haklı isyanına tercüman olan CHP Burhaniye ilçe Başkanı Tarık Erdil, “Belediye Başkanının oğlu Erman Uysal’a ait Hakimiyet Gazetesi tarafından yayın yoluyla tehdit altındayım” dedi.

CHP ilçe Başkanı Tarık Erdil, "Belediye çalışmalarında Babasına destek olmam için yayın yoluyla baskı kuruyorlar. Aldığımız kararları etkilemek için ellerindeki gazete ile baskı altındayım. Kamuoyunda kişilik haklarıma da saldırıyorlar. Yalan, yanlış haberler ile tehdit altında bırakılıyorum. Asla, doğru bildiğimiz yoldan dönmeyeceğiz. Böyle baskılara da boyun eğmeyeceğim. Bizler vatandaşın sıkıntılarını demokratik yollardan gündeme getiriyor, yardımcı olmaya çalışıyoruz.” Dedi.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ