BALIKESİR 50 YATIRIMCIYI AĞIRLAYACAK

Muhabir 2018-01-08 15:15:27 607

BALIKESİR 50 YATIRIMCIYI AĞIRLAYACAK

BAŞKAN KAFAOĞLU DAVET ETTİ, 9 ÜLKEDEN 50 YATIRIMCI BALIKESİR’E GELİYOR

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun daveti üzerine 9 farklı ülkeden 50’e yakın yatırımcı Balıkesir’e geliyor. Yatırımcılar Balıkesir’i gezecek, bilgi alacak.

Dubai, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Libya, Suriye, Yemen, Fas ve Moritanya ülkelerinden yaklaşık 50 yatırımcı 10 Ocak Çarşamba günü Balıkesir’e geliyor. Yatırımcılar 10-11-12 Ocak tarihlerinde Balıkesir’de bulunacaklar. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun daveti üzerine ilimize gelecek olan yatırımcılar şehir turu atacaklar, fabrikaları ziyaret edecekler, Balıkesir hakkında detaylı bilgi alacaklar.
Yatırımcı heyeti ilk olarak 10 Ocak 2018 Çarşamba günü Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret edecekler, ardından Paşa Camiinde öğle namazını kıldıktan sonra, Balıkesir’deki firmaları gezecekler ve bilgi alacaklar. 11 Ocak 2018 Perşembe günü ise yatırımcılar basın mensupları ve işadamlarının katılımlarıyla Balıkesir hakkında geniş bilgi alacaklar, ardından körfez bölgesine giderek burada incelemelerde bulunacaklar. 12 Ocak 2018 Cuma günü ise yatırımcılar Bandırma ilçesini ziyaret ederek bu bölgeyi inceleyecekler.
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu 9 farklı ülkeden 50’ye yakın yatırımcının Balıkesir’e gelmesinin şehrin gelişmesi ve büyümesi anlamında önemli bir adım olduğunu ifade etti

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ