"Şehrimiz sizin dualarınızla bereketleniyor"

Muhabir 2018-05-09 09:26:51 478

"Şehrimiz sizin dualarınızla bereketleniyor"

"Yücel evladınız her zaman yanınızda"

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ovacık'ta yaşayan Yaşar Akbıyık'ı evinde ziyaret edip elini öptü, hayır duasını aldı. Başkan Yılmaz, "Biz her zaman sizlerin yanındayız, şehrimiz sizlerin duaları ile bereketleniyor" dedi.

Karesi Belediyesi saha çalışmalarının yanı sıra sosyal belediyecilik anlayışı ile de öne çıkıyor. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve ekibi Ovacık Mahallesi'nde yaşayan 94 yaşındaki Yaşar Akbıyık'ı evinde ziyaret etti. İlçemizde yaşayan her vatandaşın yanında olduklarına dikkat çeken Başkan Yılmaz, "Biz insanlarımızın her anında yanındayız. Özellikle yaşlı ve çocuklarımıza özel ilgi gösteriyoruz, onların ihtiyaçlarına duyarsız kalmıyoruz.
Yol, park, temizlik, imar gibi birçok konuda hizmet veriyoruz; ancak bu hizmetlerden çok daha fazla çocuklarımıza ve yaşlılarımıza verdiğimiz hizmeti önemsiyoruz. Sizlerin hayır duasıyla belediyemizin bereketlendiğini düşünüyoruz. Karesi'nin dört biryanına hizmet verebiliyorsak, bunun bereketinin altında tabii ki sizlerin duaları var. Sizlerin dualarıyla bu şehir bereketleniyor. Sizlerin dualarıyla bu şehirde yaşayanların mutluluğu ve huzuru artıyor. Sizlerin öpülesi ellerinizden öpüyor ve sizlerle birlikte oluyoruz. Rabbim bizlere hizmet etme gücü verdikçe Yücel Yılmaz evladınız her zaman sizlerin yanınızda olacak” dedi.
Sürpriz ziyaret karşısında şaşıran Yaşar Amca, "Böyle hasta halimle ziyarete gelmeniz beni çok mutlu etti. Hepinizden bin kere Allah razıolsun" dedi.   

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ