HAVRAN BELEDİYESİ PERSONELE PİKNİK DÜZENLEDİ

Muhabir 2018-05-16 08:37:46 407

HAVRAN BELEDİYESİ PERSONELE PİKNİK DÜZENLEDİ

Havran'da göreve geldiği günden bu yana birçok ilke imza atan Belediye Başkanı Emin Ersoy Belediye personelleri için Seyit Onbaşı mesire alanında özel piknik programı düzenledi.
Piknik programına Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Asarlı, Mehmet Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri Turgay Kılıç,Kadir  Sönmez,Yusuf Özkan,Daire Müdürleri, çalışan personel aileleri ile katıldı.
Başkanı Emin Ersoy etkinliği bizzat kendisi orkestra şefi gibi yönetti.
Başkan Ersoy, Mangalların başına geçerek personele ikramları kendisi yaptı
Çocuklar ile top oynayan Ersoy ata bindi. Kıran kırana geçen ödüllü kurumlar arası yumurta taşıma yarışması,Çuval  Yarışması,İp  çekme yarışmaları renkli görüntülere sahne oldu.
Canlı müzik eşliğinde Belediye Başkanı Emin Ersoy, Belediye Başkan Yardımcıları ve personelimi gönüllerince eğlendiler.
personelimiz adına açıklama yapan Murat Karaman, piknik etkinliğinde her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, ailemiz ile dopdolu bir gün geçirdik.Başkanımıza çok teşekkür ederiz değer görmek her insan için bir ayrıcalıktır diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.
Emin Ersoy, piknikte çalışanlarımız ile bir araya geldik. Belediyemizde çalışan her kademedeki tüm personelimiz, bugün yoğun çalışma temposundan azda olsa uzaklaşarak aile ortamında çeşitli aktiviteler ile kaynaşma birlik ve beraberlik duygularımızı pekiştirmek için böyle güzel bir organizasyon düzenledik.
Havran Belediyesi olarak Meclis Üyelerimiz, Daire Müdürlerimiz çalışan personelimiz ile biz büyük bir aileyiz iyi günden kötü günde hep bir aradayız Havran'ımıza en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ