EDREMİT'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 99. YILI KUTLU OLSUN
Akıl verene bak!

Akıl verene bak!

misi 2019-11-05 YAZARLAR

Adam cezaevinden sözde Büyükşehir Belediye Başkanına akıl veriyor!

Büyükşehir’den Ünlü gazeteciye(!) muhbir bilgi uçuruyor ünlü gazeteci “ben yaptırdım” diyor!

Balıkesir’i sağmal inek gibi gören Balıkesir’in en ünlü(!) gazetecisi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanına cezaevinden “kadro” önerisinde bulunuyor! Sanki Büyükşehir’de onun kadar zeki kimse yokmuş gibi!

Kuşları haber uçuruyor, o cezaevinden ayar veriyor


Balıkesir Büyükşehir Belediyesinde özellikle 6. Katta ispiyoncu ve muhbiri bulunan ünlü(!) gazeteci Emin Buldan, Büyükşehir’de olup bitenleri önceden öğrenip, sözde öneri adı altında yayınlar yaparak “Büyükşehir için faydalı olacak diye” kendine prim çıkartıyor.

İşin aslı nedir?

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Osman Zeki Şahin ile görüşme yapıp Büyükşehir’e almak, birlikte çalışmak istediğini söyler. Olumlu cevap alınca da resmi işlemleri 25.09.2019 günü başlatır. Yasal yazışmalar devam ederken, Ünlü gazetecinin Büyükşehir muhbiri ve ispiyoncusu durumu ünlü gazeteciye haber verir, o da durumdan vazife çıkartmak için 30.10.2019 günü “ Sevgili Yücel Başkan. O adamı Üniversiteden transfer etsene!” diyerek cezaevinden(!) yayın yapar. 4 gün sonra 03.11.2019 günü de yeni bir yayınla “Biz önerdik yücel Başkan Transfer etti!” diyerek yine yayın yapar!

Balıkesir algı operasyonlarına alışkın!

Bürokraside işler jet hızıyla yürüyormuş gibi 4 günde yazdığı yazı nedeniyle transfer edildiğini yazarak kendine prim ve yayın gücü katmaya çalışır. Ancak olayın gerçek yönü budur! Yücel Yılmaz, cezaevinden akıl alacak kadar cahil değildir. Zekası ve bilgisi kendi kadrosunu kurmaya yeterlidir! Gerçek dışı bilgilerde durumdan vazife çıkartanlar. Çokbilmişlik yapanlar, Balıkesir’de görev yapan gazetecileri “sazan” yerine koymamalıdır! Esas sorulması gereken soru ise; Osman Zeki Şahin’de neyin yatırımını yapıyorsun? Bu adamdan senin ne beklentin var? Bayram değil seyran değil neden öpüyorsun? Büyükşehir’de onlarda kadro değişikliği yapıldı, bu kadar abartılan ne var?

Osman Zeki Şahin kimdir?

Osman Zeki Şahin Balıkesir Üniversitesinde Genel Sekreter yardımcısı daha önce ancak Zekai Kafaoğlu döneminde Altıeylül’de başkan yardımcısı olarak görev yapmış daha sonra eski görevine geri dönmüştü.
Büyükşehir Belediyesi Yücel Başkan talep etti, Rektör Prof. Dr. İlter Kuş onay verdi ve Osman Zeki Şahin Büyükşehir Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanlığında görevlendirildi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...