10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
AYVALIK’TA FETÖ PARALARI YATIRIMA MI GİDİYOR?

AYVALIK’TA FETÖ PARALARI YATIRIMA MI GİDİYOR?

misi 2024-02-17 SÜRMANŞET

AYVALIK’TA FETÖ PARALARI YATIRIMA MI GİDİYOR?

SONRADAN TURİZM SEKTÖRÜNE GİREN M.K’NIN FETÖ DOSYALARI NE OLDU?

Ayvalık Cunda’da Oteller, restoranlar alan FETÖ’den yasal işlem yapılan M.K hakkında yapılan incelemelerde FETÖ’cülerle bağlantına rastlanıldığı iddia edildi.

Yurt dışından her gelişinde Bavullar içinde paralar getirerek, Ayvalık ve Cunda’da gayrimenkul alımları yaptığı paranın kaynağı araştırılıyor! Yurt dışı girişlerinde Gümrüklerden beyan dışı para sokulduğu ileri sürülen paranın kaynağı FETÖ paralarını aklıyor sorularını gündeme getirdi.
Ayvalık’ta Cunda’da Kıvrak otellerinin ve başkaca işletmelerin sahibi olan M. K. hakkında FETÖ kapsamında başlatılan soruşturmanın sonucu merak ediliyor!

M.K. Hakkında yapılan incelemelerde FETÖ bağlantısına rastlanıldığı, Asya Katılım Bankasıyla çalışmalar yaptığı, Çocuklarının FETÖ okullarında okuduğu, Fetullah Gülen’in kardeşi Seyfullah Gülen’in damadı şu an tutuklu olan İsmail Akay ile görüştüğü ve Tescilli FETÖ’cülerle çok sıkı görüşmeler yaptığı iddia edilen şimdilerin turizmcisi hakkında yürütülen FETÖ dosyasının akıbeti hakkında kamuoyu merakla bekliyor. İTTİFAK Holding yöneticiliği de yapan M.K’nın Ü.S ile yaptığı sıkı görüşmelerde FETÖ parası aklama konusunda iş birliği içinde oldukları ileri sürülüyor.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...