MR ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI
BALIKESİR’DE GÜZEL KAN DEĞİŞİMİ OLDU

BALIKESİR’DE GÜZEL KAN DEĞİŞİMİ OLDU

misi 2019-11-19 BALIKESİR'DEN HABERLER

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı ailelerinin katılımıyla Metropol Boğaz Et Mangal Restorantta bir araya geldi. Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Fatma Savran yemeğin onur konuğu oldu. Savran, “Birlik ve beraberlik içerisinde sizleri hep beraber görmek beni mutlu etti. MHP’yi Balıkesir’de layık olduğu yerlere getireceğiz. Balıkesir’de güzel kan değimi oldu” dedi. MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel ise,  “Aile toplumun en küçük yapı taşı, bizlerin ise en önem verdiği değerlerdir” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Fatma Savran MHP İl Yönetiminin düzenlemiş olduğu yemekte hazır bulundu. Savran yemekte yapmış olduğu konuşmada, “Birlik ve beraberlik içerisinde sizleri hep beraber görmek beni mutlu etti. Bu güzel geceyi organize eden teşkilatımızda bulunan Metropol Şirketler Grubu Başkanı aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkan Yardımcısı Fatih Mete Ezginer’e teşekkür ederim. Milliyetçi Hareket Partisini hepimiz birlikte Balıkesir’de layık olduğu yerlere getireceğiz. Balıkesir’de güzel kan değişimi oldu. Genç dinamik, değerli il Başkanımız Ekrem Gökay Yüksel ve  ilçe başkanlarımızla birlikte el ele vererek Balıkesir’de MHP’yi daha iyi bir konuma getireceğimize  inanıyorum. Hepinize teşekkür ederim” diye konuştu.

 

“AİLE TOPLUMUN EN KÜÇÜK YAPI TAŞI

BİZLERİN İSE EN ÖNEM VERDİĞİ DEĞERLERDİR”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel,  “Sizlerle birlikte burada olmaktan mutluluk duyuyorum. İl Yönetimindeki arkadaşlarımızla birlikte ve ailelerinin de katılımıyla gerçekleştirmiş olduğumuz yemekte bir araya geldik. Aile toplumun en küçük yapı taşı bizlerin ise en önem verdiği değerlerdir. Gecenin onur konuğu olan Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Sayın Fatma Savran ve kıymetli eşlerine de bu gecede bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz” dedi.

 

“MHP İL BAŞKANLIĞI BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE”

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel sözlerini şöyle sürdürdü: “Kıymetli misafirler Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu birlik ve beraberlik yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Ailelerimizle  tanışmak, birlik ve bütünlüğümüzü pekiştirmek amacıyla bir araya gelmiş bulunmaktayız.  Bugün aramızda olan bu güzel gecenin onur konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Sayın Fatma Savran ve kıymetli eşine de hoş geldiniz diyorum. Aile toplumun en küçük yapı taşı bizlerin ise en önem verdiği değerlerdir. Bu organizasyon sizlerin Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı çatısı altında birlik ve beraberlik içerisinde nasıl büyüdüğünün göstergesidir. Sözlerime bu güzel geceye ev sahipliği yapan Metropol Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcımız olan Fatih Mete Ezginer’e teşekkür ederim” diye konuştu.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...