EDREMİT BELEDİYESİ EMİTT TURİZM FUARI
Balıkesir’e gelemiyor…

Balıkesir’e gelemiyor…

misi 2019-12-02 SÜRMANŞET

Balıkesir seçmeninden intikam alıyor!

Seçim kaybetme rekoru kıran Ok, Balıkesir’e küstü! Küskünlük öyle duruma geldi ki sonradan geçtiği İP’in Genel Başkan Yardımcısının yanında Balıkesir’e bile gelmedi!

Balıkesir’de Siyaseten kaybedenler listesinin en başında yer alan Milletvekili İsmail Ok, adeta memleketinden intikam alıyor! Her fırsatta Balıkesir’le ilgili her türlü olumsuz, yalan, dolan söylemleri destekleyen bir siyaset anlayışı ile Balıkesir’e zarar vermeye başladı.

 

Üstelik verdiği zarar kendisini ve İYİ Partiyi bitirirken, memlekete bile gelemez hale düştü. İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Balıkesir’de İYİ Partililerle rozet takma törenin buluşurken, Balıkesir İP’in tek Milletvekili piyasalarda gözükmedi! Yerel seçimler sonrasında “birilerinin gözüne gözükmemeye” özel önem veren Ok, Balıkesir adına verdiği hiçbir sözü siyaseten yerine getiremediği için “gözde” konumundan düştü! Ok’un yerine arayış içine girdiği İP’nin siyasi kulislerinde konuşulurken, parti değiştirme konusunda uzman olan İsmail Ok’un MHP’den İP’e oradan da Babacan’a mı geçeceği yorumları yapılmaya başladı.

Balıkesir Milletvekili Ok, son olarak Balıkesir adını karalamak için Zağnospaşa camisinin satılacağını iddia ederek sanal gündem oluşturmuş ve TBMM’de konuşma yaparak Balıkesir Büyükşehir Belediyesinden adeta intikam alırcasına karalama kampanyasının başını tutmuştu!

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...