23 NİSAN KUTLU OLSUN
Balıkesir’in Kickboks’ta adını “Hira” duyuracak

Balıkesir’in Kickboks’ta adını “Hira” duyuracak

misi 2023-01-25 SÜRMANŞET

Balıkesir’in Kickboks’ta adını “Hira” duyuracak

Yıllardır Ailesinin desteği ile Edremit’in adını Türkiye’de duyuran Hira Arıkan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın desteğiyle Büyükşehir’in Milli sporcu kadrosuna katıldı.

Hira Arıkan’ın elinden tutan Başkan Yılmaz, Hira’yı Milli sporcu olarak Kickboks’ta Balıkesir’i temsil edeceğini açıklandı. Genç sporcunun ailesi, “ Yücel Yılmaz a bizlere bu imkanı veren büyükşehir belediyesi Gençlik ve spor Daire başkanı Yahya Akduman ve Büyükşehir Belediye spor kulüp başkanı İrfan Sarıgül’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Balıkesir’in adını tüm dünya Kickboks ile duyacak.

Hira Arıkan artık resmen Balıkesir i temsil eden bir milli sporcu oldu. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Yahya Duman ile görüşen Hira Arıkan’ın ailesi, “ Yıllardır tekniği ve sporcu etiği ile Hira’nın buralara gelmesini sağlayan başarılarının mimarı Ali Alışkan hocamıza. Bu gayreti gören taktir eden ve tüm sporcularımıza sahip çıkan büyükşehir belediye başkanımız Yücel Yılmaz a bizlere bu imkanı veren büyükşehir belediyesi Gençlik ve spor Daire başkanı Yahya Akduman ve Büyükşehir Belediye spor kulüp başkanı İrfan Sarıgül e ve bundan böyle bir öğretmen sabrı ve erdemi ile sorumluluk alıp evlatlarımıza sahip çıkacak tekniği ile ringde onları motive edip kalbi onlarla atacak olan ; onlarca başarılı sporcu yetiştirmiş kickboks hocamız Ender Yesilyurt a sonsuz teşekkürler. Artık Balıkesir’in adını tüm dünya Kickboks ile de duyacak.” Dedi.

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...