19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun
BAŞKAN SÖZÜNÜ TUTTU

BAŞKAN SÖZÜNÜ TUTTU

misi 2020-03-26 SÜRMANŞET

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz göreve geldiğinde verdiği sözü tuttu. Edremit’in Akçay mahallesinde kordon düzenlemesi yapan Büyükşehir Belediyesi Akçay Meydanında bulunan Sarıkız heykelinin bulunduğu alanda peyzaj düzenlemesinde ertelenen havuz için Akçay ve Edremit’te yaşanan vatandaşlara verdiği sözü tutarak yüzleri güldürdü.

Akçay’dan teşekkür geldi

Dünya’da ve Türkiye’de yaşanan Corola nedeniyle gergin günler yaşarken, Başkan Yılmaz, verdiği sözü unutmadı ve Akçay’da yaşayanları mutlu eden havuz için adım attı. Büyükşehir’e bağlı kent estetiğini Daire Başkanlığı tarafından Akçay meydanında çevre düzenlemesi için başlanan Sarıkız heykel havuzu yapımına başladı. Yaz sezonu öncesinde Akçay’a cazibe yaratmak adına yapılan meydan havuzu bölge halkı tarafından memnunluk yarattı. Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan, Akçay’ meydanına Büyükşehir tarafından verilen önem ve sözlerin tutulması adına “Akçay bizim göz bebeğimiz” sözelleriyle memnuniyet duyduklarını diyerek ifade etti.

Fitne ve fesatları rahatsız etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın her yaptığı güzel çalışmayı provoke etmek ve eleştirmek adına apart ta bekleyen menfaat odakları Akçay kordonuna yapılacak havuz çalışmasını bile malzeme yaparak Başkan Yılmaz’ı eleştirdi. Menfaatleri kesilen algıcı-çalgıcı ekip, mamaları kesilince olumlu yapılan çalışmaları bile beğenmeyip boş boş yazmaya başladılar! Danışmanlık ve fatura vurgunu konusunda uzmanlaşan malum kişiler, Kent estetiği açısından memnunluk yaratan çalışmayı bile gereksiz görüp lafebeliği yaptılar.

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...