EDREMİT BELEDİYESİ EMİTT TURİZM FUARI
BASKİ BALIKESİR’İ İLMEK İLMEK ÖRÜYOR

BASKİ BALIKESİR’İ İLMEK İLMEK ÖRÜYOR

misi 2022-07-02 SÜRMANŞET

BASKİ BALIKESİR’İ İLMEK İLMEK ÖRÜYOR

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi BASKİ, Balıkesir’in ilçelerinde durmaksızın çalışıyor. BASKİ’nin planlı çalışmaları arasında yer alan, Bandırma İlçesi Entegre Su Projesi Lot-1 Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı Yapım işi kapsamında; Arıtma Tesisi 800 mm çapında Deşarj hattı imalat çalışmaları ile Erdek İlçesi Kanalizasyon ve Atıksu Arıtma Tesisi Yapım işi kapsamında; parsel bağlantı çalışmaları ve kanalizasyon şebeke hattı çalışmaları tamamlanmak üzere.

BASKİ’nin Balıkesir Merkez’de Karesi İlçesi Kalaycılar Mahallesi Kanalizasyon ve İçmesuyu Şebeke hattı yapım işi kapsamında; Kanalizasyon şebeke hattı yapım çalışması ve Savaştepe’nin Muhtelif Mahallelerde İçmesuyu depoları yapım işi kapsamında; yapımı devam eden 100 m3'lük, Savaştepe İlçesi Soğütçük Mahallesi ve 100 m3'lük, Altıeylül İlçesinin Dişbudak Mahallesi içmesuyu depolarının debimetre ve vana montajları tamamlanarak kullanılmaya başlandı.

Edremit Körfezinin şirin ilçesi Gömeç Merkez ile Karaağaç Mahallesi İçmesuyu iletim hattı 1.etap inşaatı kapsamında; içmesuyu şebeke imalatları devam ediyor. Gömeç’te ,1.000 m3'lük içmesuyu deposu grobeton imalatı da tamamlanarak hizmete sokuldu.  

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...