MUTLU BAYRAMLAR DİLİYORUZ
Belediye Başkanı olacakmış!!

Belediye Başkanı olacakmış!!

Editör 2020-12-22 POLİTİKA

Son günlerde adı sık sık gündeme gelen Edremit’in CHP’li belediye başkan yardımcısı Tümdeniz Çelebi, kendileri tarafından yazılan yeni siyasi senaryoda sözde Edremit’in yeni belediye başkanı olacakmış!

Edremit Belediye’sinde yaşanan Entrikaların perde arkasında adı sık sık gündeme gelen Tümdeniz Çelebi’nin gerçek niyeti gün geçtikçe netleşmeye başladı! Çelebi’ye yakın kişiler tarafından sürekli “Belediye başkanı olacak” söylemleri ve yorumları sosyal medyada sık sık yer almaya başladı. Yaklaşık bir yıl önce Balıkesir’de sahneye konan bu oyunun yeni versiyonları gündeme gelirken, Çelebi’nin belediye başkanlık hayallerini, gerçekleri ortaya çıkartan gazeteciler bozdu!

Belinde silahla geziyor!

Mafyatik yapısı, koruması, belinde silahı ile adından sık sık söz ettiren Tümdeniz Çelebi, son günlerde yaptığı hatalar nedeniyle CHP genel merkezinin gözünden düştü! Siyasette etnik yapısı ve HDP‘ye olan yakınlığı ile bilinen Çelebi’nin Edremit belediye başkanı Hasan Arslan sayesinde edindiği makama kanaat etmeyip, başkanın makamına göz dikmesi büyük tepkilere neden olmuştu!

Özel haber : Doğan Doğan/ Edremit

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...