MURAT YÜZGÜNÇ MR ZEYTİNCİLİK
BÖL, PARÇALA YUT!...

BÖL, PARÇALA YUT!...

misi 2019-10-22 YAZARLAR

Bütün hesaplar Edremit Belediyesindeki bu 5 kişiye odaklı! Sindirim sorunu yaşayanların şimdiki hedefi: Yıkamıyorsan, böl, parçala, yut!

Yüzlerdeki gergin ifadeye bakacak olursanız, Başkan ve Yardımcıları çok temkinli! Yanlış anlamalara mahal vermemek adına, son derece dikkatli ve devlet ciddiyeti yüzlerini sarmış adeta!

Ne yapsınlar?

Her taraf kurtlarla sarılı! Bir açık verseler de tepelerine çöksek diye bekleyen çakal sürüleri var! En büyük çakal da siyaseten emekli olan ve her işe burnunu sokan zat!

Sinsi hesaplar yapanlar, siyasi hesap sormak için gün sayanlar ve el altından kuyu kazanlar!

 

Nafile çırpınışlar!

 

Bu hesapları yapanlar çoktan düğmeye bastılar! Oluşturulan yandaş ve tetikçiliği çok seven mama severler “emrinize amadeyim” dediler bile!

 

Edremit Belediyesinde 6 aylık hizmet memnuniyet anketinde Balıkesir’de 20 ilçe arasında, Edremit ilk sıralarda yerini alır! Ama nedense bu siyasi çakalları memnun etmiyor! Onlar siyasi kargaşadan, kavgadan, gerginlikten, istikrarsızlıktan besleniyorlar!

 

Kendilerine göre hesap yapanlar HÜSRANA UĞRAYACAKLAR!

Edremit Belediyesi Tuncay Kılıç döneminde yolsuzluğa bulaşmış, operasyon yemiş, Adliye koridorlarını görmeyen kalmamış! “hakkı-haksız”. Halen yılan hikâyesine dönen, biten, bitmeyen, bitirilmek istenmeyen ağır ceza dosyaları devam ediyor!

 

Kamil Saka, dönemi ise yan gelip yatma, iş yapmama, zorluk çıkartma, engelleme, yandaşa kıyak, Belediyeyi zarara uğratmak, zimmet dosyaları özel keyfi uygulamalar ile dolu dolu geçti! Edremit ne gördü? Yine kaybedilen 5 yıl gördü.

Tuncay Kılıç döneminin 3 yılı, Kamil Saka’nın 5 yılı toplamda 8 yıl kayıptır!

 

Bunu kim telafi edecek?

 

Tabi ki Yeni Belediye yönetimi. 6 aydır doku uyuşmazlığı nedeniyle zaman zaman inişli, çıkışlı süreçler yaşansa da kolay değil! Dedik ya doku uyumu! Bu tıbbi olaylarda bile aylar sürebiliyor! Siyasi bir oluşumda da aynı süre geçerli! Bu doku uyumsuzluğunu kaşımak ve kanatmanın kime ne faydası olabilir?

 

Siyasi istikrarsızlık Edremit’e ihanettir!

 

 

Bırakın kaşımayı, işinize bakın! Kimin ne yaptığını, nasıl adımlar attığını, oynanan oyunları, kurulan tezgahları, planlanan tuzakları, yazılan yazıların siparişini kimin verdiğini biliyoruz!

Kimse bizi hafife almasın!

Edremit adına istikrar, yönetimin başında olanlardan gülen yüzler ve hizmet bekliyoruz! Küçük beyinleri ile büyük hesaplar yapmaya çalışanların oynadıkları oyun ellerinde PATLAR!

Demedi demeyin!

Kimseye Edremit’i Bölüp, Parçalayıp, yutmasına izin vermeyiz…

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...