Banner Reklamı
BU KADAR HIZLI DÖNME, DÜŞERSİN…!

BU KADAR HIZLI DÖNME, DÜŞERSİN…!

Editör 2019-09-10 SÜRMANŞET

Yerel seçimlerin üzerinde 6 ay geçti ki, Edremit’in sözde efsane başkanı Kamil Saka, 35 yıllık partisine ihanet ettiğini ve CHP’nin Edremit’te seçimleri kaybetmesi için elinden gelenin fazlasını yaptığını unutup, sosyal medya da “CHP’yi yıpratmayalım” mesajları yayınlıyor. Bir insan düşünün ki CHP sayesinde 6 dönem Belediye Başkanlığı yağmış, son döneminde ise eline yüzüne bulaştırıp yargıyla tanışmış! CHP’nin gösterdiği Başkan adayını ve Meclis üyelerini yerden yere vurmuş, şimdi de şirinleri oynayıp “CHP’yi yıpratmayalım” diyor…

Şimdi de Akli melekeleri şüpheli birine verdiği örnekte ise “Yağma Hasan Böreğinden” bahsedip, Kasada bıraktıklarımızı yiyecek sonra da sosyal Demokrat olacak” diyerek, Kavurmacılar tepesindeki lüks şatosundan ahkam kesiyor!

Edremit’te efsane balonu sönen Kamil Saka, seçim döneminde kaybedenler kulüp üyeleri ile züğürt tesellisi bulmaya devam ederken, kendini tatmin için ihanetin kitabını yazdığı CHP’ye iskeleden yanaşmak için 6 ay önce söylediklerini unutup, börekten, çörekten bahsediyor. Oysa ki, daha geçen hafta Olivecity AVM’den Belediyeyi zararı uğrattığı için 500 bin liralık Zimmet nedeniyle hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunuldu! Edremit Belediyesinin yeni yönetimi, bunula da yetinmeyip 2 tane daha Belediyeyi zarara uğratmaktan suç duyurunda bulundu.

CHP’Yİ YERDEN YERE VURDUĞUNU UNUTUP ŞİMDİ GERİ VİTESE TAKMIŞ…

Siyasi çıkarları bitince CHP Genel Başkanı, Genel Başkan yardımcıları ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek hakkında ağır hakaretleri sıralayan, Vatan partiline iliştirilmiş Kamil Saka, “yenilen pehlivan güreşe doymazmış” atasözü gibi, siyasi sahneye yandaşlarını ve kendini hazırlamaya başladı. El altından CHP delegelerine yanaşan Saka ve ekibi, ihanetlerinin siyasi bedelini partiden ihraç edilerek öderken, Saka’nın Başkanlık döneminde yaptığı usulsüz ve haksızlıklar nedeniyle adliye koridorlarında bol bol görüleceği ifade edildi. Edremit’te başkanlığı döneminde “Yağma Kamil böreğinden” kimlere ikram ettiği ve yandaşlarına Belediye kasasından ve şirketlerinden ne kadar para aktardığı, merdiven altı bağışların kimlere gönderildiğinin, Başkan yardımcısı Mehmet Ertaş’ın ofisinden dağıtılan milyonların kaynağını açıklaması bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Rd3iaMAc8BM

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...