EDREMİT BELEDİYESİ RAMAZAN BAYRAMI
BU YOLA RADAR KOYUN!

BU YOLA RADAR KOYUN!

Editör 2019-08-09 SÜRMANŞET

Hız limitlerinin zorlandığı, araçların bir biri ile yarış yaptığı, yaşanan kazalar nedeniyle ölüm yoluna dönüşen Edremit-Akçay yoluna otomatik plakanın fotoğrafını çeken hız radarı koyun!
Dün yaşanan dramatik trafik kazasında annesi ile yoldan karşıya geçemeye çalışan gencecik bir kız hayatını kaybetti. Yürekleri sızlatan kaza sonrası fotoğraflar bile yayınlanamayacak kadar feci acılar hissettirdi.

Acil önlem istiyoruz..
Karayolları uyumaya devam ettin! Ara yollar yapılmadığı için ana yol üzerinde ticari ataçları ile Belediye otobüslerinin durakları durak (cep) bile bulunmazken, Karayolları yüzünden insanlar hayatını kaybediyor. Karayollarına yapılan uyarılar dikkate bile alınmazken, kendi başına buyruk olan Karayolları yetkililerinin ihmalleri ve görevlerini kötüye kullanmaları onlarca insanın ölmesine neden oluyor!

Yetkililer göreve...
Ses Yayın grubu olarak bu günden sonra Edremit-Akçay yolu için sonuna kadar bu işin takipçisi olarak, görevini yapmayan yetkilileri için suç duyurusunda bulunarak adli ve idari soruşturma açılaması için gerekirse bireysel suç duyurusunda bulunulacaktır!

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...