10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Büyükşehir’in her şeyi var da, sizin neyiniz yok?

Büyükşehir’in her şeyi var da, sizin neyiniz yok?

misi 2022-07-04 YAZARLAR

Büyükşehir’in her şeyi var da, sizin neyiniz yok?

Büyükşehir Belediyesinin Meşhur Susurluk Ayranı var, balı da var, peyniri de var, Zeytini de var! Ama merak edilen Politika Gazetesinin neyi yok?

Bu çekememezlik, bu hasetlik nereden geliyor?

Balıkesir’in sözde sol çizgide yayın yapan Politika gazetesinden, Tarık bey ve değerli eşi Güzide hanım, temcit pilavı gibi Büyükşehir’i, Yücel Yılmaz’ı ağzından düşürmüyorlar! Yaptıkları haksız ve kasıtlı eleştirileri gündemimize alınca da kimleri arayacaklarını şaşırıyorlar?
Sürekli Büyükşehir’i eleştiren bu değerli Gazeteci büyüklerimiz şimdi de bir yazarlarına “kalemşörlük” görevi vermişler!

Politikanın yayın çizgisinde, CHP’li Belediye Başkanlarının yedikleri, içtikleri Vb. yaptıklarına tek kelime yazmama gibi prensipleri var! CHP’li Belediyeler için âdete “Görmedim, duymadım, bilmiyorum” madunda olan Yandaş gazete, sürekli Büyükşehir Belediyesini ve Başkan Yücel Yılmaz’ı eleştirmesi dikkatlerden kaçmıyor!

Niyetlerinin tamamen duygusal olduğu, Yücel Yılmaz’a platonik âşık olduklarını düşünmeden edemiyorum! Yazdıklarıyla, Bu kadar dikkat çekmek için ellerini kaldırmalarının başka bir anlamı olmamalı!
Rahmetli Edip Uğur döneminde, AK Partiden danışmanlık maaşı alırken, yapılan çalışmalara gıkları çıkmazken, bu dönem Danışmanlık koltuğu kapamadıkları için, sürekli haklı-haksız bakmadan eleştiri yapıyorlar. Yapmakla kalmayıp, gerçek dışı manipülasyon amaçlı siyasi yandaşlık kokan dozu gereksiz aşan eleştiriler yapıyorlar. Vatandaşların ağzından “kişisel düşüncelerini, tepkilerini” yansıtıyorlar! Şimdi de Muhtarlara takmışlar!

Büyükşehir’in geçici emanet edildiği malum şahısla ilgili, bırakılan milyonlarca lira borçlarla ilgili, Adliyeye yansıyan dosyalarla ilgili, batırılan Belediyeyle ilgili tek kelime yok! Yücel Yılmaz’ın kaynak yaratma, yatırım yapma, Balıkesir’i 20 ilçesiyle zirveye taşıma girişimlerine her fırsatta lafı beğendikleri yerlerden söyleme lüksleri var!

Önce adil olun!, Adaletli olun!

Yiğidi öldürün ama hakkını yemeyin!
 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...