MUTLU BAYRAMLAR DİLİYORUZ
CHP, İpini kopartanı Edremit’e postalıyor!

CHP, İpini kopartanı Edremit’e postalıyor!

Editör 2021-01-13 SÜRMANŞET

CHP Genel merkezine yakın-yandaş isimleri başlarından savuşturmak için Edremit Belediyesinin başına bela ediyor!

CHP Genel Merkezinden araya giren hatırı sayılır üst düzey kişilerin “torpili” ile Edremit Belediyesinin başı belada. İlk olarak Ankara’dan gelen eski CHP Çankaya Belediye Meclis üyesi Hüseyin Fuat Çetin, ED-BEL A.Ş’ye genel müdür yapılırken, sonradan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun referansı ile gelen Kubilay Tahsin Alpay’da Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan ile yine ED-BEL Genel müdürü Hüseyin Fuat Çetin’e ağır suçlamalar yönelterek ve kendi hakkında onlarca iddiaları soru işareti bırakarak Belediye şirketinden ayrıldı!

Ed-Bel Genel Müdürünün sicili karanlık!

Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın kucağında bulduğu Hüseyin Fuat Çetin’i memlekette adam kalmamış gibi ED-BEL Genel müdürü yaptı! Ankara’nın Çankaya Belediyesinde eski CHP Meclis üyesi olan Hüseyin Fuat Çetin ilk olarak Sabah gazetesi tarafından 25.06.2015 günü “CHP'liler Sukent için birbirine girdi” başlığıyla haber yaptı. Haberde,  “Altındağlı CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Ergin'in Çankaya’lı CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Fuat Çetin tarafından belediyenin bahçesinde aracına bindiği sırada darp edildiği iddia edildi. Sukent'e ait arazideki imar planı değişikliğine ret veren CHP'li Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Ergin saldırıya uğradığı” haberleri yayınlandı.

Daha sonra ise  Beyaz Gazete’de 14 Ağustos 2016  tarihinde, “CHP Çankaya Belediye Meclis Üyesi Fuat Çetin'in yaşananlar arından sosyal medyadaki paylaşımı tepki çekti. PYD'li bir teröristin fotoğrafını paylaşan Çetin, 'PYD Menbiç'i IŞİD'in vahşetinden kurtardı' notunu düştü.”

Hasan Arslan’ın başkanlığı diyet ödemekle geçiyor!

CHP çatısı altında, Ankara’da rant uğruna birbirlerine düşen meclis üyelerinden Hüseyin Fuat Çetin’i tekrar Çankaya’dan aday yapmayan CHP, siyasi ranta adı karışan Çetin’i Edremit’e torpille postaladı! Edremit Belediye Başkanı olduğu için diyet borçlarını ödemekle uğraşan Hasan Arslan’da, CHP üst yönetiminden gelen “emir-komuta zinciri” nedeniyle CHP Genel Merkezine jest olsun diye Milyonlarca liralık mal varlığı ve işletmeleri bulunan Ed-Bel A.Ş’ye memlekette adam kalmamış gibi Genel Müdür yaptı!

Yaptığı harcamalar mercek altına alındı!

Özel Haber: Doğan Doğan/Edremit

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...