EDREMİT BELEDİYESİ RAMAZAN BAYRAMI
Çok ararsınız….

Çok ararsınız….

Editör 2020-05-19 BALIKESİR'DEN HABERLER

Yücel Yılmaz’ı eleştirmek için bahane arıyorlar. Onu bile bulamayıp ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar…

Maskenizi çıkartmayın “Maske size çok yakışıyor!”

Gazetelerinin 35. Yılı nedeniyle Maskesiz haber yaptıklarını ifade edenlere, “Maskelerini neden çıkarttıkları soruldu!

Balıkesir Büyükşehir’in 19 Mayıs kutlama etkinliklerinde bile art niyet aradılar! Balıkesir’de kendisini solcu zanneden Politika gazetesi CHP’li Belediyelerden aldıkları reklam bedellerinin hakkını veriyor!

Büyükşehir Belediyesinden aldığı kitap komisyonları kesilince ibreyi CHP’li Belediyelere çeviren Politika gazetesine Edremit ve Burhaniye Belediyesinden özel ilan desteği geldi! AK Partiyi eleştirmek adına muhalif bir role bürünen sözde gazete patronları (eş) Büyükşehir Belediye Başkanını eleştirecek malzeme bulmakta zorlanmaya başladılar! 19 Mayıs gibi Milli bir bayramda hem Balıkesir hem de Bandırma’da CHP’li Belediye Başkanı Tolga Tosun ile kutlama yapan Yücel Yılmaz’ı bile eleştirdiler. Yayın politikalarını “ilan” üzerine kuran yılların gazete sahibi Tarık Sürmelioğlu, AK Parti’de danışmanlık yaparak 5 yıl boyunca işe gitmeden (yan gelip yaratak) maaş almıştı! Abonelik bedellerini kaçırmamak için Kıbrıs’ta okuyan Üniversite öğrencisi oğullarının adına bile gazete daha çıkartıp Belediyelere abonelik ve reklam faturaları doğrayıp, fırsatı kaçırmamışlardı!

Atatürk isminden size malzeme çıkmaz!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın her şeye rağmen Yerel Gazetelere sahip çıkmak adına, 19 Mayıs kutlama ilanı bile verdirdiği Politika gazetesi, Başkanı eleştirecek malzeme bulamayınca “Atatürk” isminden medet umdular! Gazete Sahiplerinden Güzide Sürmelioğlu adıyla yapılan paylaşımda “ Hep unutuyor zaten” yorumuyla Yücel Yılmaz’ı “Atatürk ismini unutmakla suçladılar! Haberi de “Vosvos Bayramı” diyerek adeta 19 Mayıs kutlamalarıyla dalga geçtiler! Pandemi nedeniyle en basit eleştiri konusu olan sosyal mesafe kurallarını da eleştiren büyük gazeteciler, Çamlık’ta başlayan etkinlik için, “neden Atatürk anıtı önünde açıklama yapmadınız?” diyerek işe gitmeden maaş aldığı AK Partiyi bile, sözde solcu gazeteci kimliğine bürünüp beklenti içinde eleştirilerine devam ettiler!

Kendi bilinçaltlarında ki düşüncelerini okuyucu düşüncesi gibi yayınlayan “çakma solcu” Politika gazetesine bu sefer de bizim okuyuculardan mesaj geldi!

Ses Yayın grubu okuyucuları, “ Başkan, şunlara kitap komisyonu adı altında bir iş ver de sussunlar” diyerek toplumsal (!) tepkilerini dile getirdiler!!!!

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...