EDREMİT'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 99. YILI KUTLU OLSUN
Çorap söküğü operasyonu devam ediyor...

Çorap söküğü operasyonu devam ediyor...

misi 2019-09-05 SÜRMANŞET

Bir bir deşifre oluyorlar..

Balıkesir’i karıştıran kişinin eski Başkan Zekai Kafaoğlu'nun aday gösterilmemesi üzerine sahte hesaplardan Büyükşehir'in yeni ekibine karşı işi gücü bırakıp savaş açan eski BASKİ görevlisi olduğu belirlendi.! Menfaat odaklarının, siyasi intikam peşinde koşanların, avanta fatura kesemeyenlerin sesi olarak sahneye çıkan kişinin BASKİ’nin Bigadiç ekibinden Harun Şayık olduğu ileri sürüldü.

Polis peşlerinde

Balıkesir Cumhuriyet Savclığı ve Emniyet Müdürlüğü Siber suçlarla mücadele ekibinin günlerdir sürdürdüğü çalışmalar sonuç vermeye başladı. 03.05.2019 tarihinde Bigadiç BASKİ Müdürgüğü abone servisinde ki işine son verildi. O tarihten sonra amatör olarak bazı kişileri de kullandığı iddia edilen kişinin Telefon kayıtları ve bilgisayar yazışmalarının LOG kayıtları incelenmeye alındı. Balıkesir'den Sazan olarak bilinen, piyon olarak kullandığı belirlenen Harun Şayık'a kimlerden mesaj gittiği, yazıştığının belirlenmesi için "Çorap söküğü" operasyonunun genişletilmesi bekleniyor. Bir süre önce silahla vurulan gazeteci Levent Uysal'ın bu kişiye bilgi aktarımında bulunduğu ve yönlendirme yaptığı belirlendi. Aynı Zamanda Emniyet içinden Levent Uysal'a bilgi akrardığından şüphelenen, görüşmeler yapan bazı Emniyet görevlileri hakkında da adli ve idari işlemler yapıldığı belirtildi.

Yerel gazetenin adını kullandılar

Balıkesir’de son günlerde resmi bir yerel gazetenin adını taklit ederek ve sözde bu yayın kuruluşuna bağlı gibi hareket ederek, önüne gelene saldıran, tehdit eden, hakaret eden, iftira atan, algı operasyonu çeken ekibin kimlikleri deşifre olduğu ileri sürüldü. Emniyet ve Savcılık bu konuda hakarete geçti! Bu ekip ve ekip başı ile iletişim kuranlar teknik olarak incelenmeye alındı. Kendilerini yakalanmaz gibi gören ve bir dönem Büyükşehir’in 6. Kat operasyon ekibi olarak ünlenen, şimdilerin kaçak güreşenleri için her an yakalama yararı çıkması bekleniyor! BASKİ’nin Bigadiç ekibinden Harun Şayık ve ona yardım ve yataklık eden kişiler panik halince çil yavrusu gibi dağılmaya başladı.

Zekai Başkan senin yatacak yerin yok!

İstanbul’dan getirtilen özel Sosyal Medya üzerinden saldırsınlar diye 500 bin lira ödeme yapmış!

Ayrıca, Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu döneminde Belediyenin 6.katında görev alan 2. Ekip. Görevleri Sosyal medya üzerinde algı oluşturmak, saldırı yapmak ve Zekai Kafaoğlu’nun “Yağma Böreğinden” pay almak! Şimdiye kadar aldığı paraların 500.000 TL olduğu ileri sürülüyor. Saldır, para al ekibi yani…

Yargıda hesap verecekler!

Siber Suçlarla Mücadele ekipleri, Halen Sahte hesap açarak Balıkesir’de silahla bir gazetecinin yaralanma olayının ana sorumluları olarak şüpheli duruma düştüler! Bu ekibe bilgi aktaran, mail atan, özel hesaplardan yazışan, Whatsapp mesajları atan, Telefon görüşmeleri yapan kişiler şimdi daha iyi düşünsün! Çekirge misali 1 zıplar, 2 zıplar hopppp 3 kucağa düşersiniz!

Bu saldırı ekibine bilgi aktaran, iş birliği yapan el altından destek veren, yazı sipariş eden kişileri zor günler beklerken, sahte hesaplardan sahtekârlık yapanların kimlikleri duyunca sizde şaşıracaksınız! Ses Haber ekibi olarak bir çağrı yaparak bu sahte hesapların kapatılmasını ve Balıkesir’e huzur gelmesini bir süre önce talep etmiştik. Anlaşıldı ki bu kişilerin anladığı dilden konuşmak gerekiyormuş.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...