10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
DOĞALGAZ BORU HATLARINI YAPAN ŞİRKETLER HAKKINDA İHBARLAR YAĞIYOR!

DOĞALGAZ BORU HATLARINI YAPAN ŞİRKETLER HAKKINDA İHBARLAR YAĞIYOR!

misi 2023-01-20 SÜRMANŞET

DOĞALGAZ BORU HATLARINI YAPAN ŞİRKETLER HAKKINDA İHBARLAR YAĞIYOR!

Ses Haber Merkezine ulaşan bir ihbarda, “ Edremit Belediyesi, EPDK yetkilisi, Aksa Yetkilileri

3’ü ortak karar alarak stabilize yani doğalgaz kanallarının geri dolgu ile dolduracağına karar vermişler. Buraya kadar problem yok. EPDK mevzuatına göre kanaldan çıkan malzeme uygunsa EPDK yetkilisi tarafından izin verilebilir yazıyor olabilir. Burada da sıkıntı yok!

Burada ki olayı aydınlatacak olan  geri dolgu ile yapılan işin parası geri dolgu olarak mı hesaplandı yoksa mıcırla kapatılmış olarak mı ödendi hakkedişlerini inceleyecek bir resmi kurum yok mu?  Eğer bunlar  tonu 150-250 TL olan mıcır malzemeyi kullanmayıp,  mıcır kullanmış parası aldılarsa o zaman Balıkesir AKSA da, EPDK müşavir firmasında koltuk üzerinde adam kalmamalı! Artık bu olayı savcılık mı? inceler Sayıştay mı? Danıştay mı? bilmem! Körfez’de 2022 yılında  60-70 km iş yapıldığı  söyleniyor  1 ton mıcır 4-5 metre yer kapatsa ?? Ben hesabın içinden çıkamadım. Körfez de mıcır alınacak ocak sayısı belli güncel fiyatlar telefonla öğrenilebilir.

Balıkesir AKSA yetkilileri Çavdar’ın sponsor olduğu müşavirle kolkola girip AKSA’yı so….. mı? oy….. mı?  hakkedişten belli olur...!  Bu arada Murat Deniz’i de unutmamak gerekir asıl parsayı toplayan o gibi görünüyor! Aslında işi kurcalayınca farklı şeyler çıkıyor  AKSA, AYKOL adında şirket kurup ihaleyi Kendine vermiş.  AYKOL  Murat Deniz. AKDEN’e, AKDEN  ÇAVDAR’a  ÇAVDAR  işçilere vermiş.  Devleti mi öpüyorlar? AKSA’yı mı çözemedim!  AKSA Merkezin bu durumdan haberi var mı??? ARZ mühendislik sponsorluk olayını biliyor mu??? Edremit Belediyesinin tutanağı net itiraf gibi. Edremit’te geri dolgu yapılacak diye 3’lü imza altına almışlar... Dikkat edilecek nokta hakedişlerdir...benden bu kadar....” sözleri yer aldı..

ÖZEL HABER: DOĞAN DOĞAN/EDREMİT

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...