ASPARK PROJESİ BAŞLIYOR
Dut yemiş bülbüller….!

Dut yemiş bülbüller….!

misi 2021-11-18 SÜRMANŞET

Dut yemiş bülbüller….!

Edremit Körfezinde gün geçmiyor ki yeni bir olay patlak vermesin! Türkiye gündemine kadar uzanan birçok yolsuzluk dosyası tek tek açılırken, CHP’nin Balıkesir Milletvekilleri Uyuyor (mu)? Türkiye’nin her noktasına görevli olarak giden CHP’nin çalışkan(!) vekilleri, nedense kendi bölgelerinde meydana gelen olaylarla ilgili pek sessizler. Sanırsınız ki “Dut yemiş bülbüller!”

Vatandaşın dediği ne kadar doğru çıkıyor! Türkiye’de muhalefet yok! Alternatif yok!

Bizim CHP’nin Milletvekilleri için diğer bir deyim de “Terzi söküğünü dikemezmiş!” bölge dışında her konuya ellerinde tuzluk ile koşarken, Balıkesir’de aynı duyarlılığı göremiyoruz! Yerel basının değindiği konulara duyarsızlığınızın sebebini kamuoyu merak ediyordur! Haklılar…!

Bizim CHP’li vekillerimiz, toplumsal sorunlara ne zaman el atacaklar? Yoksa “ablacım-abicim” diyerek sadece görüntü de mi yer alacaklar? Seneye Genel seçim yapılacak gibi, siz en iyisi gidin iç siyasetinizde bir daha ki dönem için koltuk rezervasyonunuzu yaptırmaya çalışın! Türkiye’yi ilgilendiren konuların kıvılcımı buralardan atılmaktadır. Duyarsız, ilgisiz “3 maymunu” oynamaya devam edin! Sizin görmezden geldiğiniz konuları, başka illerin vekilleri görür ve gündeme taşır! Muhalefet görevlerini yaparlar! Siz ceylan derisi koltuklarınızı korumak için birbirinizi yiyin! Yerel basın, yolsuzluklar, rantla, avantayla mücadele için göğsünü siper eder! Kurşun yer! Sonra gelir geçmiş olun dileklerinizde fotoğraf çektirip paylaşırsınız! İşte sizin mücadele anlayışınız bu! Siz vekiliniz olmayan illeri gezmeye, esas görmeniz gereken Balıkesir sorunlarına duyarsızlığa veya görmezden gelmeye devam edin! Kutluyoruz sizleri, Aslan sosyal demokratlar!

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...