19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun
ED-BEL’İ BATIRDI!

ED-BEL’İ BATIRDI!

misi 2022-01-11 SÜRMANŞET

ED-BEL’İ BATIRDI!

CHP tarafından Edremit’e gönderilen Ed-Bel genel müdürü 3 yılda Edremit Belediyesinin en güçlü şirketi olan Ed-Bel’i batırdı!

CHP Genel Merkezinden araya giren hatırı sayılır üst düzey kişilerin “torpili” ile Ankara’dan gelen eski CHP Çankaya ilçesi Belediye Meclis üyesi Hüseyin Fuat Çetin, ED-BEL A.Ş’ye genel müdür yapıldı. 3 yılda yaşadığı olaylar ve sosyal yaşamı ile gündemden düşmeyen meşhur genel müdür 3 yılda Ed-Bel’i batırmayı başardı. Ed-Bel’in birçok işletmesi batağa sürüklenirken, tarihinim em kötü dönemini yaşadı. Ses Haber merkezinin daha öncede kamuoyunu bilgilendirmek için haber yaptığı genel müdür halen görevine devam ederken, Ed-Bel’in geldiği durum iç acısı ve yürekleri sızlatıyor. Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın 3 yıllık görev süresi sonucunda Ed-Bel’i ısmarlama gönderilen Genel müdüre teslim etmek olduğu hatırlatıldı.

Ed-Bel’e CHP Genel merkezinden özel olarak gönderilen Hüseyin Fuat Çetin’in, en büyük zararı verdiği ve acilen bulunduğu görevden alınarak geldiği yere gönderilmesi isteniyor.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...