10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Edremit ilçe Başkanını devirdiler!

Edremit ilçe Başkanını devirdiler!

misi 2023-03-04 SÜRMANŞET

Edremit ilçe Başkanını devirdiler!

Edremit AK Parti ilçe Başkanı Ekrem Umutlu ve yönetim kurul üyeleri Depremzede çocuklar için düzenlenen halat çekme yarışmasında etkinlikte devrildiler!

Edremit Belediyesinin Depremzedelerin konaklaması için açtığı Güre Afrodit Termal otelde düzenlenen etkinlikte çocuklar gönüllerinde eğlendiler. 10 ilimizde büyük yıkıma neden olan deprem felaketinin yaralarını sarmak için tüm ülke genelinde olduğu gibi Edremit’te de vatandaşlarımız tek yürek olurken, AK Parti Edremit ilçe teşkilatı düzenlediği bir organizasyonla depremzede çocukların yüzlerini güldürdü.

AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu ve yönetim kurulu üyeleri de çocuklarla birlikte halat çekme yarışmasına katılarak, onların heyecanına ortak oldular. Etkinlik çerçevesinde çocukları sevindirmek için birçok uyun oynandı. Çocukları mutlu etmek için oyunlara katılan ilçe Başkanı ve yönetimi, sevginin gücüne yenik düştüler. Çocukları mutlu etmek için halat çekme yarışmasında çocukların mutluluğu için devrilen ilçe yönetimin bu sıcak ilgili Depremzede çocukları mutlu etti.

.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...