19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
EDREMİT PLATFORMU ORTAK İSTİŞARE VE KOORDİNASYONU TOPLANDI

EDREMİT PLATFORMU ORTAK İSTİŞARE VE KOORDİNASYONU TOPLANDI

Editör 2020-12-29 BALIKESİR'DEN HABERLER

EDREMİT’TE  KAYMAKAM ÜNSAL BAŞKANLIĞINDA “EDREMİT PLATFORMU ORTAK İSTİŞARE VE KOORDİNASYON TOPLANTISI”

Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal öncülüğünde ilçenin tüm paydaşlarının katılımıyla Edremit Platformu Ortak İstişare ve Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.

Pandemi tedbirleri gereği online ortamda gerçekleştirilen toplantıya; Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit Ticaret Odası Başkanı Coşkun Salon, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Özbek, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Recep Özbudak, İlçe Emniyet Müdür.Yrd. Yasin Özer, İlçe Jandarma Komutanı Ömer Koç, İlçe sağlık Müdürü Mehmet Onur Koçak ve İlçe Turizm Danışma Bürosu Şefi Mehmet Akpınar katıldı.

Toplantıda; İlçemizdeki tüm sektörler, kurumlar ve paydaşlar arasında işbirliğinin sağlanması, koordinasyon oluşturulması, ortak bir akıl ve ortak güç birliği oluşturulması hedeflenmiştir.

Bu kapsamda kamu hizmetleri başta olmak üzere, içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde uygulanan tedbirler, alınması gereken önlemler ile ilçemizdeki yatırımların son durumları (biten yatırımlar, sürdürülen yatırımlar ve planlanan yatırımlar) öneriler ve talepler değerlendirilmiştir. İlerleyen dönemlerde platformumuzda ilçemizin öncelikli sektörleri ile ilgili (tarım ve turizm) koordinasyon toplantılarımız yapılmaya devam edecektir.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...