EDREMİT\\\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
EDREMİT\'TE EĞİTİM VE SPOR YATIRIMLARI DEVAM EDİYOR

EDREMİT\'TE EĞİTİM VE SPOR YATIRIMLARI DEVAM EDİYOR

Editör 2021-02-01 GÜNCEL HABER

Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ve İlçe Jandarma Komutanı Ömer Koç ile birlikte ilçemizde eğitim yatırımları kapsamında yapımı devam eden Avcılar İlkokulu ve yapılması planlanan Altınoluk Spor Komleksi uygulama alanlarında  incelemelerde bulundu.

 İlk olarak ilçemizde hayırsever destekleri ile yapımı devam eden 12 derslikli Avcılar İlkokulu'nda incelemelerde bulunan Kaymakam Ünsal, 12 derslikli Avcılar İlkokulunu yaptıran Hayırsever İş İnsanı Sn. Mehmet Çiftçi'den yapım çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı.

Daha sonra Altınoluk Mahallesinde yapılması planlanan spor kompleksi uygulama alanında incelemelerde bulunuldu. Yapımı devam eden okul inşaatları ile ilgili bilgiler paylaşan Kaymakam Ünsal "Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın iyi bir ortamda eğitim almalarını sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İlçemizde eğitim ve öğretimin kalitesinin yükseltilebilmesi, derslik, okul ve spor alanları ihtiyacımızın  karşılanabilmesi noktasında hayırsever desteklerini oldukça önemsiyoruz. Bu konuya hassasiyet göstererek ilçemize okul bağışlayan Hayırsever İş İnsanı Sn. Mehmet Çiftçi'ye eğitime sağlamış olduğu katkılardan dolayı teşekkürler ediyorum" dedi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...