EDREMİT\\\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
Edremit’te Kalaşnikof yakaladılar

Edremit’te Kalaşnikof yakaladılar

Editör 2020-10-06 SÜRMANŞET

Uyuşturucu satanlara yönelik genel yapılan operasyonlarda bir adet otomatik makinalı tüfek olarak bilinen Kalaşnikof marka uzun namlulu silah ele geçirildi. Edremit’te uzun namlusu silah ele geçirilmesi, Edremit’in ne kadar tehlikeli bir yere dönüştüğünün en somut göstergesi oldu. Edremit Emniyet Müdürlüğünün son aylarda yaptığı ciddi operasyonlar sonrası “Polisin gücü” hissedilirken, suçlulara karşı caydırıcı önlemler hayata geçirildi.

Edremit İlçesinde yapılan (2) çalışmada (4) şahıs yakalanmış, yapılan aramalarda; 34,34 gram esrar maddesi, 1 adet (kalaşnikof) uzun namlulu silah ve bu silaha ait 2 adet şarjör ile 60 adet fişek ele geçirildi.

 

İl Genelinde operasyonlar yapıldı

 

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğünce İlimizde uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik 05.10.2020 tarihinde yapılan (5) çalışmada; (8) şahıs yakalanmış, mevcutlu olarak mahkemeye sevk edilen (1) şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, yapılan aramalarda; 42,48 gram esrar maddesi, 21 adet sentetik ecza hap, 12,90 gram metamfetamin maddesi, 1 adet bıçak, 1 adet (kalaşnikof) uzun namlulu silah ve bu silaha ait 2 adet şarjör ile 60 adet fişek ele geçirildi.

İl Merkezinde yapılan (2) çalışmada (3) şahıs yakalanmış, yapılan aramalarda; 3 adet sentetik ecza hap, 12,90 gram metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir. Ayvalık İlçesinde yapılan çalışmada (1) şahıs yakalanmış, şüpheli çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, yapılan aramalarda; 8,14 gram esrar maddesi, 18 adet sentetik ecza hap, 1 adet bıçak ele geçirildi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...