EDREMİT\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
EDREMİT’TEN TÜRKİYE ÇAPINDA BİR BAŞARI DAHA

EDREMİT’TEN TÜRKİYE ÇAPINDA BİR BAŞARI DAHA

Editör 2019-07-11 GÜNCEL HABER

Ayder Organizasyon’un düzenlediği “3. Uluslararası Su ve Sağlık Kongresi” kapsamında yapılan “Suya Dair Her Şey” konulu kompozisyon yarışmasında Edremit Mevlana Ortaokulu 6-A sınıfı öğrencisi Defne Değerli, “Suya Övgü” adlı eseriyle Türkiye üçüncüsü oldu.

Öğrencimiz ve ailesi ile bir araya gelen Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, “Öğrencimizi gönülden kutluyorum. Öğrencilerimiz akademik başarılarının yanı sıra sanat alanında da önemli başarılara imza atarak bizi gururlandırıyorlar. Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürüttüğü başta düzenli kitap okuma etkinlikleri olmak üzere Edebiyat Rüzgarları, Kayda Değer gibi öğrencilerimizi okumaya ve yazmaya teşvik eden projelerimizin olumlu dönütlerini alıyoruz. Öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetmemize yardımcı olan idareci ve öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi böyle güzel işler üretmeleri konusunda destekleyen ailelerini tebrik ediyorum.” dedi.

Daha sonra Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, öğrencimizi başarısından dolayı tebrik ederek içindeki yazma isteğinin artarak devam etmesini diledi. Ayder Organizasyon tarafından gönderilen tablet ve başarı belgesini öğrencimize verdi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...