EDREMİT\\\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
Enkaz edebiyatı yapıyor!

Enkaz edebiyatı yapıyor!

Editör 2020-06-09 SÜRMANŞET

Eski MHP’li Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, yeni CHP’li Belediye Başkanı Orhan Gaga’ya “Hodri meydan çekti.

Balya Belediyesinin 7.579.134 milyon lira borcu olduğu için bunu ilçede billboardlara asarak kamuoyunu bilgilendiren Gaga’yı Belediye’yi yönetememek ve Belediye gelirlerini bilmemekte suçladı.

Eski Başkan Osman Kılıç, sert konuştu : Balya Belediye Başkanı “Küçük Emrah gibi her gittiği yerde iki gözü iki çeşme ağlıyor”

 

By Başkanın akıl hocaları var!

 

Eski Başkan Osman Kılıç yaptığı yazılı açıklamada, “ 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimleri sonrasında görev devir teslimi akabinde bizim dönemimizde yapılan onca hizmeti, yeni hizmete açılan ek hizmet binalarını , araç parkına kazandırılan araçları görmezden gelerek felaket tellallığı yapan By başkan ve akıl hocaları bizim çağrımız üzerine şehrimizde bulunan bilboardlara Balya Belediyesinin borç tablosunu asarak kamuoyu ile paylaşmıştı!..

Balya Zengin maden yatakları ve işletmeleri bulunan bir ilçemiz Her yılın Haziran ayında ilçe merkezinde bulunan Kurşun, Patlak mahallemizde bulunan mermer işletmeleri ila Bengiler mahallemizde bulunan Linyit kömür işletmelerinden gelen katkı payı ve Nüfus ila bulunduğu Coğrafyaya göre iller Bankası genel müdürlüğünden gelen katkı payları da dahil olmak üzere Balya Belediyesinin faaliyet raporu ve Mali raporunu By Başkandan aynı şekilde Balya’nın Meydanına aşmasını bekliyoruz!..

Bizim dönemimizden kalan Balya Belediyesinin alacakları da cabası!.

Geride kalan zamanda taş üstüne taş koymamalarına rağmen !..

Yapılan hizmet ve sattıkları taşınmazlarla birlikte gelen rakamı aynı şekilde paylaşsınlar hep birlikte görelim!..

Balya Belediyesi 1895 yılında kurulmuş tarihi öneme sahip bir ilçe belediyesidir, üstüne üstlük Büyükşehir yasasıyla beraber Ilıca belde belediyesi kapanarak Balya Belediyesine bağlanarak hizmet alanı 46 mahalle 16 mezraya ulaşmıştır!..

Bizden öncede çok sayıda Kıymetli büyüğümüz Başkanlık ve Meclis üyeliği görevi yapmıştır.

Hepsini hayırla yad ediyoruz!..

Seçimlerin üzerinden yaklaşık 455 gün geçmesine rağmen hala enkaz edebiyatı yapan , Küçük Emrah gibi her gittiği yerde iki gözü iki çeşme ağlayan yöneticilere tavsiyem taşımış oldukları sorumluluğun farkına vararak Balya ilçemize hak ettiği hizmetleri yapmak için gayret etmeleridir!..

Biz her platformda gerekirse Balya Cumhuriyet Meydanın da halkımızın ve Basın mensupları önünde açık oturumla her türlü konuda medenice tartışmaya hazırız!...

Ne güneş balçıkla sıvanır, nede Görünen köy kılavuz ister!..

Çok şükür alnımız ak , başımız dik, Sarımsak yemedik ağzımız koksun!..

Hodri meydan!.. “ dedi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...