MURAT YÜZGÜNÇ MR ZEYTİNCİLİK
Geldi, buldu, VURDU!

Geldi, buldu, VURDU!

misi 2022-06-22 SÜRMANŞET

Geldi, buldu, VURDU!

Edremit’te ki evine sığınan kadını adım adım izini sürüp buldu!

Daha öncede Eski eşini ve oğlunu da bıçaklamaktan cezaevinde yatan Otobüs şoförü İsmail Ertek(56)'in Bu seferki olayı cinayetle noktalandı.

Sicili bozuk çıktı!

Kafasına sıkan İsmail Ertek, kaldırıldığı hastanede yaşam savaşı veriyor.

Eski eşi ve oğlunu da bıçakla yaralamak suçundan 4 yıl hapis cezası alan Cinayet Zanlısının, uzun bir süre Cezaevinde yattığı ortaya çıktı.

Edremit’te cinayet işleyen, sonrasında kendisini de vuran İsmail E adlı kişinin suç dosyası kabarık çıktı!

Otobüs şoförlüğü yapan ve aynı binada yaşadığı Çakır lakaplı Sevim Ö.’yu (42) 'yi silahla öldürdü.

Daha sonra da kendi kafasına silah dayayarak intihar etmek istedi. Olaya müdahale eden Polislerin ayağından vurduğu İsmail E. kafasına Av tüfeğiyle sıkarak ağır yaralı olarak Edremit Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Önce arkadaşını öldürdü sonra kafasına sıktı!

Edremit Baraj Caddesinde sabah saatlerinde cinayete sahne oldu. İlk olarak birlikte yaşadığı kadın arkadaşını öldüren İsmail E. daha sonra kendi kafasına sıkarak intihar etmek istedi. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan İsmail Ertek Hastanede yaşam savaşı veriyor. Edremit Polisi çok yönlü soruşturma başlattı.

Edremit sabah saatlerinde Silah sesleriyle uyandı. Edremit Oruçoğlu parkının yanında bulunan trafo arkasına kadar kaçan Sevim Ö adlı kadın burada son nefesini verdi. Erkek arkadaşı İsmail Ertek tarafından silahla vurularak hayatını kaybetti. Edremit olay yeri inceleme ekipleri tarafından olay yerinde geniş kapsamlı araştırma başlattı

Özel Haber: Doğan Doğan/Sondakika Edremit

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...