10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Görünmez Milletvekili oldu!

Görünmez Milletvekili oldu!

misi 2021-08-17 BALIKESİR'DEN HABERLER

Görünmez Milletvekili oldu!

Balıkesir, Adil Çelik’te hayal kırıklığı yaşıyor! Görev sürelerinin dolmasına 2 yıl kalan Milletvekilleri içinde, Ak Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik, dönemi içindeki 3 yıl hayal kırıklığı yarattı!

Partiye mi seçmene mi küstü?

Edremit’te Ak Partinin yaptığı gövde gösterisinde gözler Adil Çelik’i aradı. Geçmiş dönem il başkanlığı tecrübesiyle Balıkesir’e büyük kazanım olarak görülen Çelik, geçen 3 yılda tam bir hayal kırıklığı oldu!

TBMM’de beklediği görevi bulamayan Çelik, MKYK’na da giremeyince adeta siyasi tornistan yaptı! Son aylarda parti etkinliklerinde gözler Adil Çelik’i aradı ancak bulamadı.

Siyasi ayar vermek isterken ayarları bozuldu!

Balıkesir’de siyasete perde arkasından ayar vermek istedi.

Balıkesir Merkez yapılanmasında, Yol arkadaşı olarak oluşturduğu ekip kamuoyunda siyasi ömürleri bitmiş kişiler olduğu İçin ilk golü yedi. Siyasi sicilleri bozuk kişileri yeniden diriltmek için nafile uğraş içine girip, kendisi içinde aynı sonu hazırlamış oldu. 2 yıl sonra ki seçimlere Milletvekili hazırlamak isterken “midyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmak” ata sözüyle karşı karşıya kaldı. Şimdilerde partiye ve seçmene küskünmüş gibi siyasi etkinliklere katılmayıp, gözlerden uzak durmayı tercih ettiği belirtiliyor.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...