MURAT YÜZGÜNÇ MR ZEYTİNCİLİK
Güre’de Bahar şenlikleri yapıldı

Güre’de Bahar şenlikleri yapıldı

misi 2022-05-07 SÜRMANŞET

Güre’de Bahar şenlikleri yapıldı

Bahar şenlikleri, Yücel Yılmaz’a sevgi seline döndü.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle Güre Turizm Tanıtım Derneği tarafından Kazdağları’nın eşsiz güzelliğin düzenlenen Bahar Şenlikleri kutlandı. Yoğun bir katılımın olduğu gözlemlenen etkinliğe, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz öncülük etti.

Yücel Yılmaz’a sevgi seli

Edremit’in bir evladı gibi halkın bağrına bastığı Büyükşehir Belediye Başkanına, bir annenin oğluna gösterdiği ilgi misali sevgi vardı.

Edremit’te yaptığı hizmetler nedeniyle, vatandaşların gönüllerini fetheden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a, Güre’e yoğun ilgi gösterildi. 2021 yılında Güre’de yaptığı kordon düzenlemesiyle, yıllarca hizmet mağduru olan vatandaşların gönüllerini kazanan Başkan Yılmaz, etkinlik esnasında adeta etrafını saran vatandaşların özel ilgisiyle karşılaştı.

Başkan Yılmaz, “  Baharın gelişini kutluyoruz! Doğal güzelliği ve zengin bitki örtüsü ile ülkemizin akciğeri konumunda olan Kazdağları-Güre Bahar Şenlikleri'nde hemşehrilerimiz ile bir aradayız. Bu keyifli organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak’ta ,” Kazdağları-Güre Bahar Şenlikleri. Kazdağlarını Edremit Körfezi ile buluşturan Güre’de baharı şenlikle karşıladık. Etkinliği düzenleyen Güre Turizm Tanıtım Derneği ve katkı sağlayan kurumları tebrik ediyorum.” dedi.  

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...