10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Hasan Arslan’ın bitmeyen projeleri “hız kazandı!”

Hasan Arslan’ın bitmeyen projeleri “hız kazandı!”

misi 2022-11-03 SÜRMANŞET

Hasan Arslan’ın bitmeyen projeleri “hız kazandı!”

5 ayda bitirilmesi planlanan 3 kreş 2 yıldır bitmedi!

2 yılda biten çeşmeden sonra, 2 yıldır Bitmeyen kreşler..

Yılan hikâyesine dönen kreşler için düğmeye basıldı! Edremit Parkına kimsenin ilgi göstermediği çeşme yaparak çocukların oyun alanlarını kaldıran “Süpermen Başkan” Hasan Arslan, şimdi de 2 yıldır bitmeyen 3 kreşler için “hizmete açmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

EDREMİT KADERİNE MAHKÛM EDİLDİ!

Bağışlarla yapılıyordu! Onu bile yapamadılar!

Edremit’te gün geçmiyor ki yeni olay gündeme gelmesin! Edremit Belediyesinin Menderes Bulvarı yol çalışması esnafı mağdur etmeye devam ederken, 2 yıldır bitmeyen kreş projeleri için, Başkan inşaat sahasında denetim yaptı! Edremit Parkında olduğu gibi hayırseverlerin bağışlarıyla yapılması ve hizmete açılması planlanan kreşler, hızına yetişilemeyen ve “Süpermen” olarak adlandırılan Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın önemli projeleri arasında yer alıyordu.

Tuzcumurat Mahallesinde devam eden kreş inşaatını yerinde inceleyen Başkan, “Tuzcumurat mahallemizde devam eden kreş projemizin son halini yerinde inceledim.

Her projemiz bizim için önemli ve heyecan verici, ancak kreş projelerimizi ayrıca önemsiyorum. Çocuklarımız İçin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. 3 kreşimizi de tamamlayarak hizmete açmak İçin sabırsızlanıyoruz” açıklamasını paylaştı.

Edremit halkıyla dalga geçiyor!

Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın büyük umutlarla Belediye Başkanı olduğu Edremit’te yaşanan hayal kırıklıkları Kazdağlarını bile geçti!

Edremit Belediyesi tarafından Altınoluk Mahallesi’nde 625 metrekare 120 çocuk, Tuzcumurat Mahallesi’nde 440 metre kare alanda 100 çocuk, Soğanyemez Mahallesi’nde 390 metre kare alanda 100 çocuğun eğitim görebileceği kreş ile 360 metrekare alanda 150 kişi kapasiteli nikah salonun 07.06.2021 tarihinde temeli atılmıştı.

TEMEL ATMA TÖRENİNDE KİMLER YOK Kİ?

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın seçim öncesinde ki en önemli vaatleri arasında yer alan çocuk üç yeni çocuk kreşinin temel atma törenine CHP Genel Başkan Yarımcıları Seyit Torun, Oğuz Kaan Salıcı, Ahmet Akın, Balıkesir Milletvekilleri Ensar Aytekin, Fikret Şahin, Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, CHP Edremit İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan, Balıkesir’de ki CHP’li Belediye Başkanları, muhtarlar, partililerin katılmıştı. Temel atma töreninde bir konuşma yapan Başkan Arslan, “Bu yatırımlar, 600’ün üzerinde Edremitli çocuğumuza hayırlı olsun. Çocuklarımız zeytinyağı gibi sağlıklı olsun. Başarıları Kaz Dağları gibi yüce olsun. Gelecekleri Edremit gibi güzel olsun. Yolları, Edremit’e gelen Atatürk’ün yolu olsun” Memleketimizin ışığı çocuklarımız için bugün temelini attığımız, Altınoluk, Edremit Tuzcu Murat Mahallesi ve Edremit Soğanyemez Mahallesi çocuk kreşleri 160 bin Edremitliye hayırlı olsun” demişti. Törenle temeli atılan üç yeni çocuk kreşinin Kasım ayına kadar bitirilerek eğitim ve öğretime açılacağı ifade edilmişti!

ÖZEL HABER: DOĞAN DOĞAN/EDREMİT

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...