19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
HDP SEVİCİSİ ÇIKTI..!

HDP SEVİCİSİ ÇIKTI..!

Editör 2020-11-11 SÜRMANŞET

Ed-Bel A.Ş’den kaşla göz arası kiralanan ve sonrasında yaşanan gelişmeler nedeniyle iptal edilen 10 yıllık kiralama şirketinin ana ortağı HDP sevicisi Ömer Kaya çıktı.

CHP Altınoluk temsilcisi olarak görev yapan ve CHP’li Edremit Belediyesinin yerlerini kiralamak ve rant elde etmek için “Akçam 10” adlı şirket kuranların içinde yer alan Ömer Kaya’nın sosyal medya paylaşımları gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Altınoluk’ta derin bağlantıları ve Ekonomik güçleri dikkate alındığında, araştırılması gereken bir kişi olarak ortaya çıkan Ömer Kaya’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yani Türkiye’nin Suriye’de verdiği insanlık mücadelesini “GÜN GEÇMİYORKİ TAYYİPİN İTLERİ SURİYEDE BİR VAHŞET SAHA YAPMASIN...” diyerek paylaştığı ortaya çıktı. Yine aynı kişinin sosyal medya sayfasında HDP Kars il Başkanı Mura turan ve HDP Arnavutköy ilçe başkanlığı paylaşım beğenileri çıktı.

Ömer Kaya’nın paylaşımları Bir gazeteci tarafından ortaya çıkartılırken, gözlerin Altınoluk’ta Edremit Belediyesine Noterden ihtar çekerek ve ellerindeki belgeleri bazı gazetecilerle paylaşarak Başkan Hasan Arslan ve Ed-Bel’in başındaki Nihat Sönmez aleyhinde haber yaptırmalarıyla netlik kazandı. Edremit Belediyesi ve onun şirketine karşı itibarsızlaştırma ve küçük düşürme amaçlı ağır suçlamaların yer aldığı gazeteyi kimin finans ettiğininde ortaya çıkartılması bekleniyor.

VATAN SÖZÜNÜ RANTA ÇEVİRDİLER!

ALTINOLUK’TA “SÖZ KONUSU RANTSA GERİSİ TEFERRÜAT” OLDU!

Altınoluk’ta Belediyenin sosyal tesislerini kiralayan kişilerden bazılarının “HDP” sevicisi çıkmasından sonra yaşanan iptal sürecinin yankıları devam ediyor! Büyük rant beklentisi içinde olanların, Akçam Restorant ve darphane gibi para basan plajı (Büfe) ellerinden kaçırmalarıyla birlikle adeta Belediye ve Ed-Bel şirketine savaş açtılar. El altından desteklerikleri bazı basın meslek ilkeleriyle alakası olmayan kişilerin “aklama-paklama” gayretleriyle “Algı operasyonları” çekilmeye başladı. Dikkatleri başka yöne çekmek için üstün gayret sarfeden ve Devletin gücünden korkan bazı uyanıkların “Manipulasyon” çalışmaları, iftira, yalan ve tehditleri dikkatle izlenmeye başlandı. Paçayı kurtarmak isteyen bazı uyanıkların, Edremit Belediye Başkanını ve Ed-Bel Yönetim kurulu Başkanı Nihat Sönmez’i bile “Dolandırıcılıkla”suçlaması kimin siyasi dost, kimin dost olmağını gözler önüne serdi! CHP içine çöreklenmiş bazı menfaat guruplarının, siyasi konumlarını kullanarak Belediye Başkanı Hasan Arslan ve uzun yıllardır yol arkaşı olan Nihat Sönmez’i bile söz konusu rant olunca bozuk para gibi harcama girişimleri tepki gördü! Belediye içine kadar sızan bu siyasi uzantıların Başkanları Hasan Arslan’ı “Dolandırıcılıkla” suçlayan haberleri bile whatsapp basın gurubundan servis etmeleri “FETÖ Taktiği” olarak algılandı. Bu paylaşım talimatını kimin verdiği açıklanmazken(!), Başkan Arslan’ın müdahalesiyle söz konusu paylaşım sayfadan silindi.

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...