KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Kamil Saka’nın izleri siliniyor…

Kamil Saka’nın izleri siliniyor…

Editör 2019-10-30 SÜRMANŞET

Belediye araçlarında ki “KS” harfleri değiştirilmeye başlandı.

Güre ve Edremit Belediye Başkanlığı döneminde adının baş harflerini resmi araç palalarına özel olarak aldığı KS plakalarına yazdıran Kamil Saka’nın izlerini silmek için plakalar değişmeye başladı. İlk olarak Başkan Saka’nın mesai vakti “rakı içtiği” makam araçlarının plakası değiştirildi.

Edremit Belediyesinin makam aracı olarak kullanılan 10 KS 898 Hyundai Tucson marka aracın plakası 10 ABZ 580 olarak değişirken, 10 KS 919 Mercedes Vito marka VİP minibüsün plakası ise 10 ABV 774 olarak değiştirildi. Resmi plakaların araçlara takıldığı ve kullanımına başlanıldığı öğrenildi. Eski Başkan Kamil Saka, başkanlık yaptığı 30 yıllık dönemde adının unutulmaması için KS harflerini özel olarak adının ve soyadının baş harflerini belleklere kazımak amacıyla KS harflerini belediye araçlarına yazdırmıştı. CHP’ye ihanet ettiği için siyaseten emekli edilen Kamil Saka’nın resmi araçlarda ki izleri de vatandaştan gelen talep doğrultusunda değiştirildi.

Haber: Doğan Doğan/Edremit

Benzer Haberler

  • Ekrem sevinc | 2019-11-01 16:25:33
    Hersene güre ve cevresinde izin yapiyorum kendim erzurumluyum turkiyenin hertarafini gezdim edremit körfezi gibi havasi suyu olan bir yer yok inanin yanlizca tek sorun böyle inswnlar nasil olur,da böyle bir sahisi baskan secerle anlayamadim bahsettigim sahis... Kamil saka...sükürler olsun ki baskalari secildi inanin körfez daha güzel olacak kamil sakay gönderenlerden Allah razi olsun

  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...